Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek a zöldeskék szemű, világos bőrű, világosbarna hajú fiúk?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
jé én pont ilyen vagyok
2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem a színeken múlik hanem az összhatás
2012. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én hamarabb észreveszek egy sötétebb hajú, gombszemű srácot :P
2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kuldesz nekem egy kepet priviben? De am mar rossz nem lehet! :D
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, valamiért a lányok inkább a sötétebb fickókhoz vonzódnak. Sötét szemek, sötét haj, sötét bőr, ez a nyerő. Talán ezért vonzódtok sokan a négerekhez is?
2012. nov. 3. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, de a kérdésedre válaszolva, ha kép nélkül csak elvben kell dönteni:

ha inkább zöldes a szeme mint kék akkor persze:)

2012. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nem vonzódom a négerekhez, vannak köztük jóképűek, de ők inkább félvérek :D De amúgy mint már előttem is megírták, nem ettől függenek a dolgok, hogy világos vs sötétbőrű. Az én párom világosbőrű, szürkeszemű és aranybarna hajú :P
2012. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a haj és szemszínedről teljesen tudni fogom, milyen az arcod, a tested, a belsőd. -.- menj a francba ezekkel a kérdésekkel.
2012. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is az összhatás a lényeg. Nekem is általában a barna hajú, szemű srácok jönnek be, de volt már rá példa,hogy egy szőke, nagyon világoskék szemű srác tetszett meg.
2012. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az összehatás a lényeg, de én mindig is a szőke/szőkés hajú fiúkhoz és a kék szemhez vonzódtam leginkább... :) 17l
2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!