Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cuki, aranyos, vékony, alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki, aranyos, vékony, alacsony fiúk! Ti elégedettek vagytok a külsőtökkel, sikeresek vagy sikertelenek vagytok a lányoknál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a havercsajaim elégedettek a külsőmmel. Forever alone. Ja, és béke!
2012. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A cuki, aranyos, vékony az még jó, de az alacsony nálam nem bejövős.

Az alacsony fiúismerőseim nehezebben találnak barátnőt, de azért nagyrészt elkelnek.

2012. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem mindenesetre tetszenek, mert én is alacsony vagyok:D
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En aranyos vekony, de atlagos magassagu vagyok, es en elegedett vagyok, semmi penzert nem szednek tömegnövelöt meg ilyeneket. Nem minden csajnak az ilyen felhö testalkatu alfahimek jönnek be.
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő is pontosan ugyan olyan szénhidrát és fehérje granulátuma, mint a kenyér vagy a csirke.
2012. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon egezseges szurizni magad meg tömegnövelöket szedni, de kösz inkabb nem...maradok a kenyernel meg a csirkenel attol nem hizok el meg nem vizesedek fel.
2012. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

OFF lesz, de az utolsóhoz hozzá kell szólnom, mivel ezzel foglalkozom, és szúrja a szemem. (munkabetegség)


A szurizás meg a tömegnövelő két egészen más dolog, köszönőviszonyban sincsenek. A szuri az a szteroid igen, ami valóban káros, nem való senkinek, tönketeszi az embert eszetlen használat mellett.


De! a tömegnövelő más tészta. Élelmiszer koncentrált formában, ami szénhidrátból és fehérjéből áll. Ugyanolyan mintha csirkét és rizst ennél. Az igaz, hogy a szilárd kaja valóban jobb mint a táplálékkiegészítő, de ez sem csodaszer, nem fúj fel, ahogy egyes emberek gondolják, nulla tudással ezzel kapcsolatban. A csirkemell sem fúj fel, ez sem fog. Igenis hasznos lehet olyan időpontokban, mint pl. edzés után, vagy olyankor, amikor több kaja már nem megy le.

Gondolkodjunk, nem kerülhetne a boltokba ha káros lenne. (megsúgom, szteroid a kereskedelmi forgalomban NINCS, NEM LÉTEZIK).


Bocsi, ennyit akartam. Nem várom el, hogy meggyőzzelek, csupán ne szóld le ezeket a termékeket.

És bocsi az OFFÉRT.


További szép estét!

2012. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, és a vizesedésen megint csak nevetek...vizet úgyszintén a sz@r minőségű szteroidok fognak fel, vagy a kreatin, aminek a vízmegkötés a szerepe.
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez vagyok, amit írtál: aranyos, vékony, alacsony. Az eredmény nulla, szellemi szintem és gondolkodásom ez esetben már nem számít. Szar ez így én azt mondom.
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy szed szteroidot?Am meg néhány kreatin vízmegkötő hatású de a kreatin nem vészes (én is szedek).Ha valimhez nem értesz akkor inkább ne ugass.
2012. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!