Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy belémszeressen vagy esetleg tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van 1 srác már 8 éve "ismerem" mert a bátyám osztálytársa volt. Igazából csak akkor beszélgettünk amikor eljött hozzánk amugy meg csak köszöntünk egymásnak. Szeretem, sőt imádom! Most felvettem msn-re de nem nagyon szokott fenn lenni és ezért arra gondoltam hogy irok neki myvipen egy levelet h szeretem. Nem tudom h összeillenénk mert ő ugymond a menők közé tartozik én meg annyira nem. A barátnőim mondták hogy szerintük tök jol összeillünk és mondjuk sok közös tulajdonságunk is van. Jo ötlet a levél vagy várjam meg mig egyszer feljön msn-re? És ha feljönn msn-re akkor hogyan mondjam el neki hogy szeretem? Igazából nem is szeretném latámadni egyből! Segitsetek! A válaszokat előre is köszönöm!

Ő 15/F én most szeptemberben leszek 14


2009. aug. 12. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy letámadd már h jajj de szerelmes vagyok beléd meg ilyenek. Beszélgessetek msnen ha fent lesz, de NE vallj neki szerelmet, az a pasik dolga.:P

Am meg legtöbb srác utálja ha egy csaj olyan mint egy nyitott könyv, szeretik ha kicsit titokzatosak vagyunk, ők hódítanak meg.:D 14/L

2009. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
myvipen nehogy irjál levelet mert, akkor meg ilyed, azt még msn-röl is le tilt!! várd meg míg fent lesz msn-en, és ne az első beszélgetésnél mond meg neki, h tetszik, hanem legalább 1 hét után!!!
2009. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Megfogadom a tanácsotokat!:)

De mondjuk és ha ő nem fog kezdeményezni akkor mégis hogyan adjam tudtára hogy szeretem? Célozgassak rá vagy mi?

2009. aug. 12. 11:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostmár télleg nem tudom mit csináljak! Most néztem meg msn-en a pasit és letiltott pedig nem is beszéltünk!=( 1 éve is volt hogy felvettem de akkor is letiltott mert nem vagyok a "legjobb baráti körében"(ezt az egyik bnőm mondta mert ő ismeri és megkérdezte tőle) Nem tudom mit csináljak igy nincs értelme az életemnek!:(
2009. aug. 12. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne add fel. Esetleg írhatnál neki egy levelet myvip-en, hogy nem érted miért tiltott le, te csak beszélgetni akartál vele, mert érdekes egyéniségnek tartod, de ha ő nem akar beszélgetni hát azt is tudomásul veszed. Aztán ha még erre sem reagál normálisan, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Tudom, hogy szar érzés most, de lehet évek múlva csak nevetni fogsz rajta, hogy miért is voltál annyira beleszerelmesedve. (Saját tapasztalat.)
2009. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudnám elfelejteni mert már 6 éve szeretem és csak reménykedek h 1x esetleg valami lesz. Ha 6 év alatt nem sikerült elfelejtenem akkor nem fogom tudni a közeljövöben elfelejteni!
2009. aug. 12. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg a fiúban?
2009. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon helyes, és mindig figyelmes velem, jó a humora, nem nézz le senkit azért mert ők gazdagok, kedves(jó néha amikor kicsit ki van akadva akkor bunkó). Mindent szeretek benne és ő a pasi ideálom is=D
2009. aug. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!