Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy bajk, hogy 19éves létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajk, hogy 19éves létemre soha nem csókolóztam még?

Figyelt kérdés
csók

2012. nov. 5. 06:40
 1/9 anonim válasza:
attól függ, fiú vagy vagy lány?
2012. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány
2012. nov. 5. 06:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy baj.
2012. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baj. Keress meg ez ügyben
2012. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy baj, bár érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi lehet ennek az oka.
2012. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos van valami baj(csúnyaság,válogatósság) veled.Majd változik a dolog.
2012. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, függetlenül attól, fiú vagy-e vagy lány. Én 18 voltam, mikor először csókolóztam, és az égvilágon semmi bajom nincsen. Ronda se vagyok, szóval... Mindenkinek a saját döntése, mikor akar- akar-e csókolózni/lefeküdni valakivel, ne más véleményére hagyatkozz. Csak azért, mert sokak szerint baj, ez nem igaz. Te tested, te életed, amíg úgy használod a lehetőségeidet, ahogy akarod, semmi baj nincs.
2012. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bajk.
2012. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem baj. Legalábbis ha Te nem érzed annak.

Én sem csókolóztam még de nem vélem problémának :)

22/f

2012. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!