Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen furcsa helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen furcsa helyeken jártatok első-második randin?

Figyelt kérdés
Én például voltam egy fiúval számítógépet venni, meg havert látogatni, szóval elég looserek néha. Veletek is történt hasonló?
2009. aug. 12. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy kórházban "randiztunk" először, a vakbél műtétje után..hát felemelő volt..azt hitte a srác,milyen romantikus lesz.
2009. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haverja szobájában "randiztunk" :D
2009. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már első-második randin rendőrkapitányságon, coca-cola kupakot beváltani (najó még tinikoromban), erdőben tévedtünk el (mert a fickó azthitte valami rohadt rambo), és cseréltem kereket az autópálya szélén. :)
2009. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Háát első randi egy barlangban volt :) Oszt. kiránduláson, az egész osztály, a helyiek, meg még ki tudja kik csak minket kerestek szinte egész nap :D Sikerült találnunk ott lent egy eldugott helyet, és ott megtörtént :D Hát elég vicces volt amikor ránk találtak =)

19/l

2009. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elsö randim egy fötéren volt,a második,egy erdőben,aztán vasutállomáson,focipályán,stb,utána pedig az ágyában:) azota is együtt vagyunk 23/L
2009. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
asia centerbe és pólusba cipőt vásárolni :D mmint a srácnakxD
2009. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer nagyon kedvesen elhívtak terráriumba... ezzel nem is lett volna probléma ha nem azért megyünk oda hogy a bátyjának segítsen takarítani :D Aztán egyszer elhívtak moziba...ezzel se lett vna probléma ha a jegyesnél nem állt vna egy csapat fiú akik a haverjai voltak. megint csak kellemes volt :D
2009. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!