Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek van erre jo tanácsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van erre jo tanácsa? Hogyan szólítsak le 1 csajt, akit még soha sem látam, de nem akarom elszalasztani a lehetőséget? /mint már sokszor. /

Figyelt kérdés

Mondjuk egy üzletben,vagy parkolóban,vagy akár iskola elött /uj vagyok a suliban/

Nekem ezek nem jonnek be,hogy : Szia,meghivhatlak-e egy kávéra... ,valahogy ezek olyan utanna semmi sem lesz belole dolgog es ugysem jon ossze..


Kinek van erre jo tanácsa?


17/F


2012. nov. 6. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
cigizel?
2012. nov. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ha igen akkor könnyebb, látsz egy lányt rá gyújtani és kérsz tőle tüzet aztán pedig kezdj el vele beszélgetni bármiről, mondjuk ha boltnak a parkolójában vagytok akkor mond neki hogy húha látom jól be vásároltál, onnantól el kezdődik egy kis kommunikálás a többi jön magától
2012. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár erre komoly megoldást nyújtó választ sosem olvastam még, már tényleg érdekel, hogy van-e. Az első egyébként egész jó, csak ugye nem mindig opció.

Most én is ezen gondolkodom, de mindenki ilyen f.szságokat ír, hogy "boltban, buszon" Ja, mert mindenki a boltban és a buszon ismerkedik, minden nap ezt látjuk, nem? Néha komolyan nem értem egyesek gondolkozását.

2012. nov. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halgass csak ide! Az ilyenekből nem lesz lófasz sem. AZ ilyen futófélben ismerkedés csak a tévésorozatokban van, az izaurában lehet hogy megy, de a való életben nem gyakori. Egyszerűen egy vadidegen egy a sok közül vagy a közterületeken, folyosókon, plázákban, nagyobb sportlétesítményekben. Egyszerűen ezeken a helyeken mindenki elvan a maga már! kialakult köreivel, a kívülállókat meg le se bas szák, meg teszik a dolgukat és húznak tovább. Főleg a rohanó ,kapkodó mai világban annyi idegbeteg, megkeseredett ember van mint a sicc. Útcán a pi csa nem akar igazán ismerkedni. Kicsit olyan feeling ez, mint nemtudom, láttál e már, de elég gyakori jelenség ezek a szórólapos férgek, meg ezek a könyvvel a hóna alatt áldogáló közvéleménykutató, illetve krisnán tetvek, akik mindenféle járókelőt leszólítgatnak, és traktálnak a baromságaikkal, de igazán a kutyát nem érdekelnek, meg az seggem nem ér rá ilyen marhaságokra. Te a nagyon unatkozó, bemacázni vágyó emberke nyomul az utcán, leszólít egy nagyon gyönyörű tökéletesen öntelt lány, és mit vár mégis? Azt hogy a nyakába borul? Azt ,hogy leáll vele ,egy vadidegennel traccspartizni? Mikor épp élete szerelme van a fejében, akiről bamba fejjel álmodozik, aki képzeld csak ,nem te vagy ám, vagy épp most vágták ki az egyetemi vizsgáról, esetleg okádott a macskája, vagy odakozmált a nagyapja, satöbbi.. Ekkor te úgy el leszel takarítva mint a fene! És azt hiszed azért ,mert nem kellesz senkinek. De lehet, ha egy olyan nőt fogsz ki, aki egy olyan helyen van, ahol zártabb a közeg, jobban átlátja kik veszik körül, jobban hajlana az ismerkedésre. Egyszerűen nem könnyű ez. De az ilyen buszos meg egyéb ostobaságokat hagyni kéne szerintem, mert nagyon nem nyerő. Túl nyilvános is, ha beégsz, akkor sokak előtt sülsz fel. Majd jót röhögnek az utasok, összenéznek, hogy "nííd máé he! Ez a kölök sé ba szik maéjje he!"
2012. nov. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a van tüzed ötlet szerintem kicsit bunkóság. De ahogy érzed. Én sose szólítanék le így egy nőt, főleg,hogy még te koldulsz tőle bagót? Hát mit gondol ez terólad? Azt,hogy "ennek nem BMW-re, de még egy ku rva szál cigire se tellik! Takarooodj!" Valami ilyesmi villanna át az agyán. Nem leszel tehát nyerő. Főleg ha leszokófélben van, még hátráztatná is egy olyan partner az akarata véghezvitelében, hogy majd valaki besegít neki csutorázni.
2012. nov. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi nem igaz szerintem. Cigiket ingyen senki nem oszt, ez nyilvánvaló. De egy 100ft-os öngyújtóból a gyújtásra kellő gázt egy épeszű ember sem sajnálja, a tűz az ingyen van. Így mindenki rohadtul örül annak, ha kérnek tőle tüzet. Egy részt szívességet teszel úgy hogy az érdekeidbe nem ütközik és máris egy emberrel több szeret a világon (legalábbis amíg elszívja) + rokonszenves is, hogy te is dohányzol, mint ő, amit egy csomóan elítélnek.
2012. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!