Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy felvetettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy felvetettem a személyes találkozó lehetőségét?

Figyelt kérdés
Egy fickóval beszélgetek a közösségi oldalon, akinek nagyon szimpi vagyok és úgy érzi, hogy belém nagyon szerelmes tudna lenni. Én írtam neki (persze már néhány chattelés után) hogy akkor találkozni kellene, mert akkor látunk tisztán, és tudni kell, hogy állunk mert így derül ki sok minden személyesen. Ha meg nem megy, akkor nem érdemes egymás idegeit húzni. Jól tettem?

2012. okt. 8. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:

nem is ismer és szerelmes tudna lenni? kicsit a külsőre mehet....

azért legyél óvatos, hogy hol találkoztok.


nyilvános helyen, nappal...


egyébként a nyitottságod dicséretes - de az óvatosság nem nélkülözhető...

2012. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. "Egy fickóval beszélgetek a közösségi oldalon" Gondolom így nem csak a külsejét ismeri meg
2012. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2012. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh naná és megkértem ne mondjon nekem szerelmes szavakat, mikor csak képeket látott rólam és chatteltünk beszélgettünk. Mondta csak így érzi, de valóban a személyes befolyás számít de távolról így érzi. Vágyik a szerelemre... csak kérdés tudja-e vállalni... hisz egy rossz házasságban él.
2012. okt. 8. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

ójaj, rossz házasság

de jó szöveg

légy óvatos

és 2-esnek igaza van

2012. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne haragudj de most kiakadtam. Neked sem sok gerinced lehet h egy nős pasival kavarsz. Sok sikert a gerincnövesztéshez
2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vágyik a szerelemre... csak kérdés tudja-e vállalni... hisz egy rossz házasságban él."


Ha annyira rossz a házasság, az nem kérdés. Én is éltem rossz házasságban, és tudtam vállalni a szerelmet - de ELŐTTE bejelentettem, hogy válunk!

2012. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, de ez így önmagában kevés.
2012. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!