Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire tucatember lennék, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tucatember lennék, ez most jó vagy sem, ha szeretnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Például az egyik oktatóm mondta, hogy hasonlítok egy srácra, aki nála tanult, aztán egyik jó barátom mondta, hogy hasonlítok egy focis haverjára, na meg ott van egy lány, akivel radniztam és ő is azt mondta, hogy hasonlítok egyik fiú ismerősére. Amúgy voltak érzéketlen lányok, akik lerondáztak, de volt már olyan is, hogy ismeretlen lány rámírt, hogy helyes vagyok.

2012. nov. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az átlagosság nagyon súlyos kór, amiből lehetetlenség kigyógyulni. Én huszonéve próbálok, sikertelenül.
2012. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mindhármójuk ugyanarra a srácra gondolt :).
2012. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!