Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúknak szóló kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúknak szóló kérdés! Veletek volt már olyan, hogy egy lány odajött hozzátok, hogy tetszetek egyik barátnőjének?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy más ronda fiú is élt már át olyan csodát, amit én.

2012. nov. 7. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csúnya lehetsz, ha valakinek tetszel.
2012. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
te nem csúnya vagy hanem hülye...ha csúnya lennél nem mentek volna oda hozzád
2012. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csúnyákhoz nem menne oda egy lány, szóval nyilván nem vagy csúnya.
2012. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ronda, és igen volt ilyen is, meg volt olyan is hogy a lány jött oda és egy az egybe megmondta, hogy mennyire tetszek neki és hogy ő még ilyet nem is mondott senkinek, de hát ez van.Annyira bátor volt, én nem lettem volna olyan bátor. De nekem akkor ő nem tetszett és mondtam,hogy többet nem érzek, néha utólag eszembe jut és sajnálom, lehet akkor csak beijedtem mert nem is számítottam erre. 24F
2012. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan helyzet, hogy megmondta a csaj és igent mondtam neki, de másnap a randin végül mégis nemet mondtam.
2012. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt még ilyen.
2012. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam csúnyának, mondjuk szépnek sem, de nem, ilyen még nem történt.
2012. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én nemtartom magam semmilyennek, de önbizalmam nincs.

3 ismeretlen lányka már hozzámszólt.


Egyik egyszer a diszkóba kért fel táncolni. (elég jól elsült mert smároltunk is, meg dugtunk is, és ha ő nem smárol le akkor én sosem, meg a gatyámat is ő szedte le)


Másik, volt valami lószar pesten, figyeltem mint néző, aztán odajön egy lány, és megkérdezte mivan itt, vagy tudom-e mi történt. És ő is lesmárolt pedig nem én kezdtem :D


Harmadik pedig, kimentem az udvarra és ott volt egy lány. Aztán elkezdett hangosan ugatni. De nem rám hanem az egyik autóra. Narancs nevű kutyámról van szó.

2012. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Hogy ki a csunya meg ki nem,csak izlés kérdése,volt olyan csaj is akinek én vagyok az ideális,meg olyan is akinek nagyon nem jövök be.
2012. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. 28/F.
2012. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!