Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúknak szóló kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúknak szóló kérdés! Veletek volt már olyan, hogy egy lány odajött hozzátok, hogy tetszetek egyik barátnőjének?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy más ronda fiú is élt már át olyan csodát, amit én.

2012. nov. 7. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Osztom az előzőek véleményét, ha odamentek hozzád, akkor nem lehetsz olyan csúnya. Kivéve ha a barátnőjét akarta megviccelni a lány.
2012. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csúnyának tartom magam. 2X volt, sajnos egyikből se lett semmi. Az első amiatt, hogy megfenyegettek, hogy ha járok vele, akkor a barátja Dezső szétver. A másik meg amiatt nem mert nem hittem el, hogy komolyan gondolja. Nem tűnt annak.
2012. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ez így történt, akkor nem vagy csúnya. Egy tényleg csúnya fiú nem kell senkinek sem, még akkor sem, ha ő kezdeményez, és arra az esély, hogy valakinek bejöjjön erre nincs semmi esély.
2012. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, a válaszadók közül csak kevesen gondolták végig azt a variációt, hogy mi van, ha a csaj csak szemétkedni akar. Hasonló esetekben általában ez szokott lenni. Szerintem viszonylag ritkán megy oda egy lány egy sráchoz, hogy "tetszel a barátnőmnek", hiszen aki félénkebb, az nyilván még így sem fog kezdeményezni, aki meg rámenősebb, az nem mást küld maga helyett, ha tényleg akar valamit. De van, aki szimplán "poénból" is megcsinálja az ilyesmit. Szóval az egyáltalán nem biztos, hogy ha valakihez ilyen szöveggel odamennek, az nem "csúnya", bár a csúnya kétségtelenül igen tág és relatív fogalom.
2012. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!