Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LANYOK! Szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK! Szerintetek hogy nezzen ki egy olyan pasi akivel jarnatok? Gondolok itt 14-17 ev kozottire.

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
14-17 évesen költői túlzás pasiról beszélni. Kisfiú :-)
2012. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak külső alapján válogatnak nem nagyon van értelme a kérdésnek.
2012. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem a kulso erdekelne... milyen legyek a fiu?gondolok itt a frizurara... oltoszkodes... test....
2012. nov. 8. 13:45
 4/7 anonim válasza:
"öltöszködés"... inkább a helyesírás, nem? :D
2012. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj! 8 pontban leírom neked!

1. Tanulj meg helyesen írni! Egy lány (mint én) nem szereti ha a fiú úgy ír, hogy csupa hiba az egész.

2. Ruha. Nos, nem kell, hogy a legmárkásabb dolgokat hordd, de valamilyen szinten kövesd a trendet.

3. A haj. Legyen ápolt, tiszta és semmiképp sem zsíros. Gondolj csak bele épp megcsókolod a lányt, ő is belemerül, beletúrna a hajadba, de az egész zsíros, szerintem ennél nem sok dolog undibb!

4. Az arc. Ha pattanásos vagy, menj el egy kozmetikushoz, vagy bőrgyógyászhoz, ad rá krémet és eltűnik, így több esélyed van egy lánynál.

5. Szem/Szemüveg. Nos ha rosszul látsz mindenképp viselj szemüveget, de nekem sokkal szimpibb egy fiú/férfi szemüveg nélkül, de ha az vagy ajánlom a kontakt lencsét.

6. Kar. Mi lányok nem szeretjük a vézna fiúkat. Legyen izmod, o és az önkielégítéskor ne csak az egyik kezedet használd, mert egy idő után látszani fog.

7. Láb. Pálcika nem menő. Menj futni, izmosabb leszel és boldogabb is egyben.

8. Has. Ne legyél kövér! Egy-két kocka nem árt!

2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok ,és nekem mindig más jön be ..Minden lánynak más-más srác jön be ! Lényeg hogy legyél önmagad,és senki más!
2012. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen nálam magasabb. És ne kövér.
2012. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!