Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Lányok! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Mennyi idő eltelte után csókolóztatok először? Ha egy férfi vár a csókkal az mennyire jelent jót ill. rosszat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Relatív. Mikor látom, hogy érdeklődik felőlem, akkor még az első randin.

Ha látom, hogy inkább csak baráti, akkor elhalasztom.


Bár nézőpont kérdése.

2012. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én durván három hónapig jártam a későbbi feleségemmel, amikor már sokadjára akartam megcsókolni. Visegrádon kirándultunk, és letelepedtünk egy rétre kajálni. Csirkecombot csomagolt ki és elkezdtünk enni. Én próbáltam becserkészni, hogy minél közelebb kerüljek hozzá, hogy egy hirtelen felindulásból lenyomjak egy smacit. Eljött a pillanat, és gyorsan elindítottam a támadást, a fejemmel elindultam felé é hirtelen az éreztem, hogy egy csirkecomb csúszott csontostól a számba. Sajnos készült rá és résen volt. Benyomta a tolakodó számba.

Na azért hazafelé a Rákóczi sétahajón már nem sikerült kivédenie , és azóta rendületlenül megy a smacizás. Már a feleségem, és a gyerekeim anyja.

2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!