Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rendes kedves pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes kedves pasikat, férfiakat ez zavarja?

Figyelt kérdés

Biszexuális lány vagyok, és az eddigi pasijaimat tekintve eléggé megoszlanak a vélemények erről. Volt akit ez nem zavart, volt aki szívesen kihasználta volna a helyzet adta előnyöket, de volt olyan is, akit rendkívül zavart, ha ugyan úgy megnéztem a csajszi fenekét, mint ő.


Nem szeretném ezzel elüldözni a rendes pasikat magam mellől.



2012. nov. 8. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fel kell tenni a kérdést, hogy látszat biszexuális vagy, vagy ténylegesen az? Sokan csak kedvtelésből mondják magukat biszexnek, mert a pasik fantáziáját megmozgatja az a tény, hogy akár hármasban is lehetne szexelni (2 lánnyal).


Szerintem ez nem egészséges dolog akkor, ha komoly párkapcsolatot akarsz kialakítani. El kell döntened, hogy a férfiakhoz vagy a nőkhöz vonzódsz a legjobban, és a választott nem mellett letáborozni.

Hidd el, a pasikat ez nem zavarja, mert szexuálisan izgató ez a tény, de bele kell gondolni ennek a következményeibe is...

2012. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem egyátalán nem :)
2012. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem se én attól ugyan úgy szeretném a lányt :)

17/F

2012. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna. Még abban az esetben sem, ha időnként kettesben szeretnél egy lánnyal lenni. És nem erőszakoskodnék a 2 lány 1 fiú felállás mellett sem, ha neked az nem jön be. Ilyen szempontból toleráns lennék ...
2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly kapcsolatnál adódhatnak problémák ebből, de ezt most nem elemezném.
2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1# nem látszat bi vagyok. ha az lennék nem tetszene meg olykor nagyon 1-1 csaj, akit igazán hazahúznék!:)


5# milyen problémák, mert érdekelne!?

eddigiek azok voltak vele, hogy esetleg a pasi erőltette hogy legyen édes3asban. vagy egy másik, ha megbámultam egy csajt, vagy barátkoztam vele akkor azzal jött hogy meg akarsz vele csalni?! de volt olyan is, aki azt mondta nem zavarja, ha olyan helyzet van csak ne mástól tudja meg!

2012. nov. 8. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Adódhatnak belőle problémát, pont azért mert a lányok sokkal több érzelmet visznek bele a szexualitásba, mint a férfiak. Magyarul ha nagyon erősen kötődsz érzelmileg a női partnered-felé, az megronthatja a kapcsolatodat a barátoddal. Persze, célszerű a barátoddal megbeszélni a dolgokat, hogy ő tolerálna-e egy ilyen hármast. (Véleményem szerint a pasik többségének kezdetben nagyon izgatná a fantáziáját.)
2012. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolatnál gondolom nem probléma, de ha valakivel komolyra fordulna a dolog, és ő nem tolerálja a nyitott kapcsolatot, akkor lehet probléma, hogy te vágyódsz a nőkhöz is. Hetero érett pasik, akik monogámok, nem díjaznák azt, ha te megkívánsz egy nőt, vagy emiatt hiányérzeted lenne. Persze 25 év fölötti érett pasikra gondolok, akik esetleg már családalapításon gondolkodnak.

20 év alatt nagyon sok fiúnak mindegy, csak kapjon csajt.

Nem tudom mennyi idős vagy, mik a céljaid? Gyerek, család?

2012. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a család, gyerek, telek még odébb van. első a papír a tudásról, egy stabil munkahely, aztán lehet gondolkozni ezeken. 24 vagyok.
2012. nov. 8. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Hátrány, de ha egyébként főnyeremény a lány, meg lehet beszélni.


22/F

2012. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!