Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet ismerkedni "normális" fiúkkal? (Akik nem csak egy estére keresnek barátnőt. )

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 14:10
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Regen sokkal ismerkedosebbek, baratkozobbak voltak az emberek, szamomra az kiabrandulas volt, odamentem ismerkedni nokkel es mindegyik elhajtott, mondvan nem akar ismerkedni, de nem csak velem, senkivel se, inkabb tancoltak magukban, kepes volt megmutatni a telefonjan, hogy a parjaval egyutt vannak.


Nalam nem az van mint a legtobb sracnal, hogy oda se mer menni, barkihez odamegyek, nekem van temam, csak amikor meg se adjak a lehetoseget ismerkedesre, akkor kicsit feladja az ember, mert nincs sikerelmenye.

Persze mondjak, hogy legyunk pozitivak, oke. Konnyu mondani, nem a noknek, nekunk sracoknak kell elviselni az elutasitast vagy a levegonek nezest,


A nok inkabb a telefonjukat nyomkodjak, minthogy beszelgessenek, tancoljanak, probaltam en meghivni oket italra, azt is elutasitottak.


Regen odajottek tarsasagok ismerkedni velunk, volt, hogy nok is leszolitottak es elkezdtunk beszelgetni olyan 10 eve de sajnos ennek a korszaknak vege.


Ti hogy latjatok ezt?


Mondjak sokan interneten kell keresni, a legtobb oldal fizetos, premium nelkul irni se enged, ami nem olyan keves penz, vannak akik valaszolni nem szoktak, el se olvassak.

2016. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!