Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én megmondanám a fiúnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én megmondanám a fiúnak hogy tetszik de folyton a haverjaival lóg. Nem akarom hogy az egész osztály tudja hogy tetszik. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Ha odamegyek hozzá hogy gyere egy kicsit akkor rögtön leveszik hogy azért hívtam el hogy elmondjam hogy tetszik. Barátok vagyunk, szoktunk szemezni de csak hülyéskedésből.
2012. nov. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Irj neki levelet,facebook,sms stb...
2012. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és az mért baj ha megtudják? ha összejöttök úgyis kiderül..mindenképp megéri megpróbálni vagy facebookon
2012. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nincs facebookja

és ha nem jövünk össze akkor meg ciki

2012. nov. 10. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Na és,miért lenne ciki,mit foglalkozól másokkal???? Mások miatt nem jönnél össze vlalkivel,ilyen baromságot,kit érdekel,más mit mondd gondol.Neked legyen jó.
2012. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szia én is ebben a dologban "szenvedek" és nekem az jött be hogy ő busszal megy haza én meg sétálok és egy darabig ugyanarra megyünk szóval amikor beszélni akarok vele akkor megvárom amíg elindul aztán "véletlenül" elcsípem és akkor tudok vele beszélni .. ha nem kocsival viszik akkor nyert ügyed van amúgy szerintem ne fb-n mondd el neki mert akkor látod az arcát és jobb ha a szemébe nézve mondod neki a dolgot mint hogy leírod chaten de még valamit megpróbálhatsz a facebookos chaten lehet camozni és webkamerán keresztül még mindig jobb mint chaten de szerinten ha személyesen mondod el neki az a legjobb :) sok sikert , remélem összejöttök <3
2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem merem neki megmondani
2012. nov. 10. 21:01
 7/8 anonim válasza:
hát énse annak a fiúnak aki nekem tetszik szóval nem vagy egyedül ennél többet már sajnos nem tudok mondani csak annyit hogy bátorság :)
2012. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, megmondtad neki?? :)
2013. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!