Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindjárt kezdődik a suli....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt kezdődik a suli. Most leszek 10. -es és jön 4db kilencedikes osztály. Ha megtetszik egy csaj, mit csináljak? Csak mennyek oda hogy szija mizu, hogy tetszik a suli, am xy vagyok. Ez nem bunkóság? :S Hozzátenném nagyon EMO beütésem van.

Figyelt kérdés
Jó. Nem pink-black cuccokba járkálok, de a stílusom emo. Ez mennyire előny vagy hátrány? :S
2009. aug. 24. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel egy hasonló kérdést de itt is várom a válaszokat:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__37658..

2009. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek 9-es és lány vagyok. Szerintem sem előny sem hátrány az ha emo vagy, viszont kicsit meglepődnék ha bármelyik srác odajönne hozzám, hogy hellosziamújságtetszikasuliésamúgyxyvagyok de valószínűleg bejönne emiatt hogy így odamert jönni. a láényeg ne legyen az hogy 1 hete csak nézed és utána mész oda hozzá hanem azonnal "támadj" :P amúgy ha bejössz a csajnak akkor nyert ügyed van ha nem akkor meg furán néz rád és annyit mond hogy hellotetszikiasuli és hátat fordít. A lényeg hogy semmi para ne legyen benned. :D
2009. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az emo csak a hasznodra vállhat, mivel a mai lányok többsége is az. Amúgy szerintem csak cukkold őket. "Sssszzziasztok lányok!":) És próbálj az emosabb rétegből kiszúrni valakit. Aztán büfébe/suli discoba meg mehet az ismerkedés. Discoban könnyebb mert mindegyik gally részeg. De ha már egy emo-s lány a közeledbe van, akár a suli bagózójában, akárhol, megkérdezheted tőle, hogy nincs-e meg neki véletlenül az XY előadótól XZ lemez, mert azt te megakarod szerezni eredetiben csak nem találod sehol. (Nem gáz ha közben otthon kint van a polcon:)) És tök mindegy mit válaszol már tudtok dumálni. Ha meg van neki is, akkor arról, hogy melyik a legjobb szám róla, ha nincs meg neki akkor megkérdezed, hogy mit szokott hallgatni.
2009. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Menj be a mosdóba, kicsit köpködd meg a répádat és húzogassad.

De ha emós beütésed van akkor inkább rántsd le magad.


10 éves koromban én még tanultam és nem hülyeségeken törtem a fejem.

2009. aug. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonak: Szerintem neked télleg bajod van :) Meg amugysem '10 éves' hanem '10-edikes'
2009. aug. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most leszek kilencedikes...hát kíváncsian várom,milyen lesz:D;)

Szerintem egyáltalán nem bunkóság,ha odamész egy lányhoz aki szimpatikus.Végül is máshogy hogy ismerkednél?:D

Szerintem az is tök jó,ha odamész a lányhoz és mondod h "xy vagyok és te?Tetszik a suli?"Ha mondjuk látod rajta,hogy keress vmit kérdezd meg,hogy mit keress és segíts neki,Te már ismered a sulit:)

Nekem tökre bejönne:P

amúgy meg legyél laza,de ne túlságosan,mondjuk az előny általában ha nem az látszik rajtad,hogy parázol:)

Az emo beütés...pedig hát nekem nem jön be az emo,DE sokaknak igen.Biztos fogsz találni olyan lányt aki az emo beütéseddel együtt szeret:D


Remélem tudtam segíteni.

14/L

2009. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

menj oda a kiszemelthez a folyosón, és kérdezd meg, hogy: jó a buli, gyakran jársz ide :)

ha veszi a lapot, akkor rögtön meg is mosolyogtatod, utána mehet a bemutatkozás. tavaly elsütöttem egy kilencedikes csajon (én akkor voltam tizedikes), és tök jól eldumáltunk utána.

2009. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jáááájjj...Az utolsó naon tetszett xDxD


Am köszi mindenkinek,akkor odamek,csácsumicsámizu-t benyomok tuti siker xdxD

Nah jó,ez a csácsumicsámizu csak dizájnosan:P

2009. aug. 24. 10:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, "menny" oda hogy "szija". Istenem, remélem hasonlóan művelt csajod lesz.
2009. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

EMO ge.i (pontozz le de ezt muszály volt) tehát h ne csak OFF-oljak, persze lazán odamész ha többen vannak barátnőivel akk szerintem ti is többen menjetek oda. De jó ez a szöveg h milyen a suli meg ilyenek.

15/f

~RSK~

2009. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!