Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki el tudná mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná mondani, hogy egy könyvtárban hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sok kérdéshez írták már, hogy próbáljon meg az illető könyvtárban ismerkedni. Én már sokszor voltam könyvtárban és tényleg sok szép lány jár oda, de nem ismerkedni, hanem csendben, nyugalomban olvasni, vagy tanulni. Például a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban a Kálvin térnél is voltam már tanulni egy haverral, csöndben próbáltuk megbeszélni az anyagot mégis többen ránk szóltak, hogy halkabban illetve lehetőleg egyáltalán ne beszéljünk. Miközben kerestünk könyvet akkor is sokszor éppen szép lányok szóltak, hogy csöndesebben nem tudnak koncentrálni! Akkor mégis hogyan lehet könyvtárban ismerkedni? Még sosem láttam könyvtárban embereket beszélgetni, általában mindenki a saját könyvével van elfoglalva.
2012. nov. 11. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem tudom ki találta ki és terjesztette el ezt a hülyeséget.
2012. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Segítenél nekem? szoktál olyan romantikus könyveket olvasni? Szeretnék kivenni anyunak valami hasonlót. Ismersz ilyen jó könyvet? Tudnál ajánlani nekem egyet? és így tovább. Ha be nem álla szád csak beszélsz és beszélsz, akkor én talán csak néznélek, és lehet, hogy megtetszenél. Aztán mehet tovább a dolog. Ehhez azonban határozottnak kell lenned. A többi pedig a te dolgod. Biztos van egy kislány, aki pont rád vár ott a könyvtárban?
2012. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok túl pesszimista ezzel kapcsolatban, de szerintem ezekre a kérdésekre az lenne a döntő többségben a válasz, hogy már megbocsáss, de nem látod, hogy elfoglalt vagyok, ha valamilyen könyvet keresel kérdezd meg a könyvtárost a pultnál a számítógép előtt, ő jobban tudja, hogy mi hol található. Másik variáció, hogy elkezdenénk beszélgetni a többi teremben tartózkodó látogató szólna ránk, hogy fogjuk be a pofánkat.

A könyvtárakban ki is van írva, hogy csendet a könyvtárba.

Én eddig ezt tapasztaltam.

2012. nov. 11. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért pont könyvtárban akarsz ismerkedni?

Nem jársz iskolában? Ha gimis vagy ezer lány jár még ugyanabba a gimibe.

Ha fősulis, akkor szintén.

Ismerkedj iwiw-en vagy fészbukon, csak ne nyomulj erőszakosan, mert azt nem szeretik, ha azt mondja egy csaj, hogy kopj le, akkor nincs mese, le kell kopni és keresni kell egy másik lányt.

Hány éves vagy?

2012. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közkönyvtárban, mint amilyen a Szabó Ervin-hálózat, nem lehet szerintem.

Csak egyetemi, főiskolai könyvtárban, ahová csak fiatalok járnak, nincsenek pusmogó vén taták, és 18 év alattiak. Nagy előny, ha már előtte látásból ismertétek egymást az egyetemen.

2012. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló, nem én akarok! Csak sok kérdésre, hogy hol tudna xy ismerkedni sok olyan válasz érkezett, hogy ismerkedjen könyvtárban. Én szerintem a könyvtár nem erre lett kitalálva.(ott sokkal nehezebb, mint bárhol máshol a szabályok miatt)
2012. nov. 11. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én várnám is, hogy odajöjjenek ismerkedni fiúk. Kezdetnek lehetne beszélgetni a könyvekről, aztán ha szimpatikus megkérdezed, hogy van-e kedve lent meginni egy kávét, ott már lehet hangoskodni. De mi szoktunk beszélgetni bent, az olvasótermeknél is. Én is gyakran, napi szinten fordulok meg ott, remélem egyszer engem szemelsz ki:)
2012. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha udvarias és kedves vagy, akkor nem fognak tapló módon kezelni.
2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!