Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók után ki mit szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók után ki mit szokott mondani illetve közvetlen utána csinálni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 00:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
2012. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hosszú, érzelemmel teli ölelés.
2012. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

A hülye filmekben az van, hogy "jaj, bocsánat, nem így akartam, ...". De szerintem az a legjobb, ha ilyenkor átöleled a másikat azért, hogy érezze, az összetartozást. Aztán illik megdícsérni és megkérdezni, hogy te magad jól csináltad-e, tetszett-e neki. Mindenki elismeri/beismeri hogy mi volt jó és aztán próbálkozhattok még ... ezerszer!


43F, akinek az első már nagyon régen volt ...

2012. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
én utána megkínáltam a lányt rágóval.
2012. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válasz :'DDDD

Wháháháháháhá:DDDDDDDDDDDDD

Behalok :DDDDDDDD


Na szóval én nem csinálok semmit, csak felveszem a szemkontaktust és mosolygok :))


Feltéve ha minden kapcsolatban az első csókra gondolsz :) Nem pedig a legelsőre :)

Arra megmondom őszintén nem is igazán emlékszem, évekkel ezelőtt történt, ráadásul olyan emberrel, akivel aztán nem jött össze a kapcsolat, így tulajdonképpen jelentéktelen volt, bár én szerettem volna, de tinilányként még nem tudtam felmérni kivel érdemes kezdeni és kivel nem :)


23/N

2012. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De azt is elképzeltem, hogy valaki kifog egy bunkót,megkérdezi, hogy milyen volt, az meg beközli, hogy "k*rva szar" :D

Amúgy ez nem vicces, mert akkor biztos marha kellemetlen lenne, de így olvasva, hát :DDD

2012. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Kellemetlen lenne? Szerintem utána többé nem lenne kedved smárolni, még ha fegyvert fognak akkor sem, olyan csalódás érne!! Nekem asszem talán az első csókom meztelenül lesz egy prostival, rögtön utána hanyattlököm, aztán meggyúrom a punciját.
2012. nov. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, inkább maradnék a kellemetlen élménynél, mint a hazugságnál :)


A prostituált nem fog őszintén megcsókolni.

2012. nov. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
De aki csúnya, azt egy "hétköznapi" nő se fogja soha őszintén megcsókolni.
2012. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én aki felhoztam a prosti verziót például tökéletesen elégedett vagyok magammal, csak útálok udvarolni. Nem csak külső okokból nem nőzik szokásos módon valaki, buksi!

Egyébként a válsz ez esetben is megállja a helyét. Sok normál nővel sem mindig őszinte. Van amelyikkel becsapás.

2012. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!