Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Pl: lenne-e kedve eljönni velem valahová

vagy vmi hasonlót kérdezzek?


2012. nov. 11. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, aztán kialakul.

Ne úgy, h csá gyere már el a parkba, aztán cumizzál már le.

2012. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogod magad, azt jó napot!
2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már ismeritek egymást akkor egy beszélgetés közben hozd fel, ha a témához kapcsolódik. (Pl. Ha egy filmrôl beszélgettek; -... Még én sem láttam. Volna kedved megnézni? ) Vagy kérd meg, hogy segítsen ajándékot venni a kishúgod/nôvéred/unokatesód/anyukádnak szülinapjára/karira stb., mert, hogy ô mégiscsak lány. A plázában pedíg hívd meg egy sütire/italra... Ha az ismerôsôd a fb-on, akkor ott chatelhetsz vele, és elhívhatod. "Pl. Errôl jut eszembe, én még nem csináltam meg. Segítenél?"


Ha viszont nem ismered, akkor elôször kezdj el vele beszélgetni, és pár nap után már fel is hozhatod a témát. Ajánlj neki valamit, amiért muszáj lesz megadnia a számát/e-mail címét vagy bejelölnie féjszen, hogy utána elküldhesd neki. Pl; "Ismered Dappy-t? ... Pedíg tök jó számai vannak. Elküldjem neked az egyiket facebookon? Meg látod, tetszeni fog." vagy "El küldjem neked a dokumentumokat/weboldalak címét?"


Én pl. sok képet szoktam készíteni a bulikon, mert akkor felvehetem facebookon, hogy bejelöljem, vagy pedíg elkérhetem az e-mailját, hogy elküldjem. A lényeg; keresek egy ürügyet. A facebookon pedíg már meg tudod kérni, hogy találkozzatok.

Csak arra ügyelj, hogy ne legyen unalmas a konvó. Kerüld az egyszavas válaszokat, és az olyan kérdéseket amikre csak egy szóval lehet válaszolni. "pl.: heló. -szia -mizu? -semmi. ott? -semmisem. -ok. -lol -:) -:D ...2 órával késôbb... -mennem kell. -ok. csá - bye." Ha unalmas az életed, akkor is találj ki valamit. Pl. Hogy milyen fura álmod volt.

Monjuk ez már nem a kérdéseddel kapcsolatos, ugyhogy lehet hogy megint túl sokat írtam, de azért remélem segítettem.

2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. nov. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!