Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a szép lányokat kevesebben hívják randira? (főleg lányok válaszát várom és kort is írjatok)

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Kevesebb a bátorságom ha egy nagyon jó nő tetszik ezt elismerem.De ez nem csak az én hibám,azok olyanok is..
2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak inkább a csúnya fiúk,hivják őket,..hogy miért van ez nem értem.19L
2012. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sokak szerint szép vagyok, de engem még soha senki nem hívott randira. Komolyan, egyszer sem.
2012. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúúú utolsó, bele sem merek gondolni, mennyi privátot kaphattál, mióta ideírtad a válaszod:D
2012. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nem, egyetlen egyet sem kaptam :D
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen szép lányoknál próbálkozni, úgyis romlott mind. Én csúnyának tartom magamat amúgy is, szóval ezért nem is zaklatok egy lányt sem inkább.
2012. aug. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Igen,igaz.(legalábbis az én esetemben) 17 éves vagyok,nagyon adok magamra,de tényleg.Jó stílusérzékem van,divatosan,elegánsan öltözködöm,sminkelem magam,a hajam is mindig rendben,a fogaim ápoltak,a bőrömet is ápolom,a testem is megfelelő,nagyon adok a megjelenésemre...Intelligens,művelt vagyok az ismerőseim szerint,nem vagyok bunkó,sokat olvasok,tanulok,járok azonban bulizni is,sok barátom van.És tessék,szingli vagyok.A nálamnál sokkalta igénytelenebb barátnőim meg mind foglaltak..Olyanokat hallok vissza srácoktól,hogy "Sosem állnék velük szóba,ezért nem próbálkoznak..." De ha meg sem próbálják,nem fognak megbizonyosodni róla,mi lett volna,HA..!
2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagy igazság, hogy minél szebb egy nő (nem a plázap*csa féle, hanem a természetes, igazi szépségű), annál kevesebb felkérést kap. Mert a fiúk nagy többsége félénk. Inkább a kevésbé széphez mennek oda, és remélik, hogy a belső tulajdonság kompenzálja a külsőt.
2012. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:

[link]

itt egy kép rólam (mellettem az apám van). 14 vagyok, nincs barátom, de a barátnőim mindig mondják pl egy tábor után, h annak a fiúnak tetszettél, meg h az osztályból tetszel annak a fiúnak. kicsit sem vagyok plázacica, sőt egy falusi, Erdélyi lány vagyok, aki nagyon szeret hülyülni a barátnőivel :) a fiúk csak akor jönnek már oda hozzám, ha azt látják, h jókedvű, lökött és nem plázacica vagyok :) sztem igaz :)

2012. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
bocs ez nem az a kép, de mind1 :)
2012. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!