Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz randi! Meséltek? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz randi! Meséltek? Miért nem tetszett a másik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 23:26
1 2 3
 1/21 panini ***** válasza:
30%
Nem mentem el:)
2012. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
de rohädék vagy első... akkor minek fogadtad el?
2012. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
:DD
2012. nov. 11. 23:31
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Neten ismertwm meg a pasit.. Nagyon jól elvoltunk.. Aztán kb 3 hónap utan talalkoztunk.. Nem igazan voltak kozos temaink.. Vagyis.. Unalmasnak talalt engem, es ezt ereztette velem, alig beszeltünk.. Vagyis az elejen probaltam beszelni, aztan mar feladtam mert azt ereztem, hogy o nagyivben sz.rik az egeszre... Hát nem tudom.. Azóta sem beszeltunk.. :/
2012. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 panini ***** válasza:
52%

Nem vagyok r*hadék. Akkor lettem volna az, ha elmegyek. Ugyanis ő hívott el és azt hittem, hogy ki tudok valakit addigra verni a fejemből, de nem ment.Ezért inkább LEMONDTAM, tehát ÉRTESÍTETTEM AZ ILLETŐT, HOGY NEM LESZEK OTT A MEGBESZÉLT HELYEN ÉS IDŐBEN.

Így egyszerűbb volt.Nem csak nekem, neki is. Nem áltattam hiába sem őt, sem magamat.

2012. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem jól pippantott.
2012. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Két rémes volt, mindkettő neten jött össze.


1. verzió: 17 voltam, a srác is, a közelben lakott. Már az írásából nem volt oké, nagyon nyögvenyelős, alig írt, próbáltam én többet beszélni, de alig reakció..randi alig beszéd, soksok csend..nem firtattuk a dolgot utána:D


2. verzió: szintén 17 körül, ő messzi volt, kb 200 km..már a kinézete is gázos volt..szandál+zokni, lecipzározható "praktikus" naci..ne értsetek félre, ezek elmennek, de nem első randin. Ha meg valójában ilyen, akkor jogos volt az elutasításom, mert az én látásmódom szerint zokni-szandál vagy kisgyerekeken vagy nagypapinak oké,de tinédzsernek nem. Na tehát..külsőre baromira nem volt esetem, és ahogy kiderült belsőleg sem..tök másvilág, neki ilyen hosszan nyálzó romantika a menő, nekem apró kis cívódások..szóval azt sem firtattuk utána.


Hát ennyi..most 21 éves vagyok, rég randiztam, mert fix kapcsolatom volt 2 évig, de lassan újra kezdődik..:D:)

2012. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy gimibe jártunk, és nagyon tetszett a srác, flörtöltünk meg minden, és egyik nap elhívott randira. Egy kiállításra. Hmm. Biztos egy inteligens fiú. ... Énis ezt gondoltam. Egészen addíg amíg el nem értünk egy meztelen férfi festményhez, amikor mejegyezte, hogy az övé nagyobb, és hogy nekem is tetszene. Erre én benyomtam egy hamis nevetést, és gyorsan témát váltottam. A randi (ez volt az elsô randink, ugye...) megkérdezte, hogy nem szeretnék-e a csaja lenni. UHHH..


csak annyit mondtam, hogy még nem ismerem eléggé... :s

2012. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
* a randi végén
2012. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
:)
2012. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!