Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyon szép lánnyal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves,vicces stb.Viszont szerintem túl sok esélyem nincsen nála mert neki más tetszik mit tanácsoltok?

2012. jún. 30. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hívd el randira és ha nemet mond akkor ennyi, semmit nem veszítesz, ha meg igent mond nyertél

szóval csak nyerhetsz

2012. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Üsd le egy szeneslapáttal.
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért mégiscsak próbálj közeledni felé hogy jobban megismerjen hidd el ez beszokott válni a lányok nem azokba a fiukba zúgnak bele akik ilyen félősek:) meg kell próóbálni és hátha bejön :)
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is más tetszett amikor megismertem a mostani barátomat. De ő folyamatosan próbálkozott, nem adta fel, és végül én is nagyon megszerettem. Először persze csak cseten mert rámírni, de minden nap órákat beszélgettünk és így megismertük egymást. Ha rögtön elhívod valahova lehet hogy nemet fog mondani, szóval előbb próbálj vele jóbalenni:)
2012. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom :)
2012. jún. 30. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha más tetszik az még éppenséggel nem gond, ha elhívod randira , és nem jön, az már látod nagyobb gond.
2012. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
farkald már meg mire vársz
2012. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérd meg a kezét
2012. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hol ismerted meg?
2012. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó sok gyökér van itt :'D hát hülyültünk haverokkal aztán valaki elhívta ennyi
2012. júl. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!