Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pasi, bejelöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, bejelöltem facebook-on, de ismeretleneket nem jelöl vissza. Hogy érjem el mégis, hogy visszajelöljön? Mert egyáltalán nem ismerjük egymást, de én meg akarom őt ismerni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le ezt neki.
2012. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak aki üzenetet írt, üzenem, hogy 16 vagyok és a fiú is! De amúgy ha ezt beírnám neki, az olyan nyomulós lenne:S
2012. nov. 12. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:

"szimpatikus vagy, szívesen beszélgetnék veled, ha van kedved"

Ennyi, ha nem, akkor nem.

2012. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki akkor tuti vissza ír.
2012. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még az is nyomulós xd na mindegy
2012. nov. 12. 00:09
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem is az, hogy lehet, hogy nem ír vissza, hanem már én jeloltem be eleve (pàr hete),és most még üzit is írjak pedig vissza se jelölt? Elég gáz, nem?
2012. nov. 12. 00:29
 7/8 panini ***** válasza:
NEM GÁZ. cselekedj, ne agyalj.
2012. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először kellett volna írni és utána jelölni. Lehet hogy azt se tudja még, hogy tetszik neked.

Pl azt hiszi, hogy csak farmville stb játék miatt jelölted be.

2012. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!