Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy olyan nőnél, aki 100 km-rel arréb lakik?

Figyelt kérdés

Egy közös munka miatt találkoztam vele, előtte nem is tudtam a létezéséről! Az ország egy másik pontjára rendeltek minket. Szimpatikus volt, megtetszett, de jelét nem adtam ennek. Miután elbúcsúztunk, utána ötlött fel bennem, hogy szívesen találkoznék vele. De messze lakunk egymástól. Ez talán nem is lenne akadály, de nem tudom, hogy van-e párkapcsolata és egyáltalán bejövök-e neki. Tudom a telefonszámát, gondoltam, megkeresem egy olyan munkával, ami az én szakterületem, amiért diszponáltak a munkára, amit ő régen csinált is. Ha érdekelné, akkor a közös munka révén sokat találkoznánk és akkor kialakulhatna valami -esetleg!


A dolgot még az is nehezíti, hogy… (itt meg fog változni a véleményetek) …hogy van barátnőm, de nem érzem az IGAZI kapcsot köztünk. Azt érzem, hogy nem leszünk sokáig együtt… Ezért vagyok nyitott másokra. De ezt ne úgy vegyétek, hogy fűvel-fával!!! Nem!! Csak keresem a szerelmet. :((


2012. nov. 12. 10:09
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:

ühhhmm....


Ha már nem szereted, csak mint barát vagy csak megszokás, akkor első lépésként szakíts.

Mert már amúgy is csak olyan kapcsolat ez h nincs ló jó a szamár is.

És utána gondolkozz más nőkön.

2012. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy erre fog terelődni a válasz… Pár hónapja vagyunk csak együtt, szeretem, de sajnos nem szerelemmel. Mondom; SAJNOS! Mert amúgy teljesen jól megvagyunk, szeretünk együtt lenni. Tudom, nem szép dolog, de nem tudok szakítani. Legalábbis, most! A barátnőm egy hétig vidéken van, van egy "jóbarátnőm", aki hívott át, de inkább nem mentem. Nem csalom meg a páromat.


Mi lenne a válasz, ha nem írtam volna meg, hogy van barátnőm?

2012. nov. 12. 10:17
 3/15 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van! Nem tiszta dolog a jelenlegi barátnőddel szemben se, hogy bár tudod, hogy nem ő az igazi, mégis vele vagy, mert ez kihasználás! Az őszinteség mindig jobb, neked sem lesz lelkiismeret furdalásod és nagyobb eséllyel indulsz afelé, hogy megtaláld az igazit, ha független vagy.

Egyébként a távolság nem akadály, én is így kezdtem a barátommal, hogy 180 km-es távolság volt a lakhelyünk között, de egy év távkapcsolat után összeköltöztünk.

Sok sikert kívánok hozzá, csak bátran kezdeményezz, veszítenivalód nincs, csak mondom, először szakíts a barátnőddel, mert ez így nem tisztességes!

2012. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szóval a jelenlegi barátnődet azért "tartod" talonban, amíg nem találsz valaki mást?

Ergo most épp keresgélsz, de addig jó lesz ő is?

Bocsi, de ez így jön le!

2012. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem írhattam jól! Nem KERESGÉLEK, hanem csak szimpatikus volt ez a lány. De lehet, hogy van párkapcsolata, lehet, hogy házasságban él, nem tudom. A barátnőmmel meg nem tudok szakítani most, azt érzem, hogy a padlóra küldeném. Bár, többször megtették mások ezt velem, és mivel tudom milyen, én nem fogom most megtenni a barátnőmmel. Eltekintve ettől az új (nem)ismerettségtől, nem hinném, hogy rossz lennék a párkapcsolatomban. Mi a "bűnöm"? Annyi, hogy nem vagyok szerelmes. De nem vagyok csalfa.


Amúgy, köszi a válaszokat, mégha kicsit el is térnek a kérdésemtől. :) Hálás lennék, ha valaki a konkrét dologra adna valami válaszféleséget. :))

2012. nov. 12. 10:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyilván te is érzed, hogy ennek a barátnő dolognak azért elég sok buktatója van és elég sok köze is van az eredeti kérdésnek, de te mégis azt erőlteted, holott nyilvánvaló, hogy nem az a valódi problémád.

Ez, amit te csinálsz, úgy hívják, hogy becsapás, méghozzá kétszeres! Egyrészt becsapod a csajt, akivel jelenleg élsz, másrészt becsapod ugyanúgy saját magadat is, ha azzal nyugtatgatod magad, hogy "de hát így nem ártok neki". Nagyon tévedsz! Így sokkal többet ártasz neki, mintha kerek-perec megmondanád neki, hogy nem vagy belé szerelmes. Tudod, hogy miért? Mert így csak egymás idejét és energiáját raboljátok, hidd el, hogy sajnálni fogja majd ezeket az éveket később, ha kiderül a dolog, mert előbb-utóbb úgyis ki fog, sajnálni fogja, hogy rád "pazarolt" élete legszebb éveiből / hónapjaiból annyit amennyit, holott ezt az időt eltölthette volna akár egy olyan férfival is, aki szereti őt szerelemmel. Nem mondom, hogy rossz vagy, de nem helyes, amit csinálsz, de nem akarod ezt megérteni.

A másik nőről meg először is meg kellene tudnod, hogy ő független-e, mert ha ő is együtt él valakivel, akkor rossz lóra tettél. Ha független és te is elrendezted a jelenlegi szerelmi életed, akkor hajrá.

2012. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, szakítok vele.
2012. nov. 12. 10:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy nem élünk együtt és csak 5 hónapja pazarolja rám, amit lehet ilyenkor.
2012. nov. 12. 10:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Helyes.

Csak, hogy tudd, nem ítéllek el, mert bárkivel előfordulhat, hogy eltalálja Ámor nyila, vagy akármi, még akkor is, ha párkapcsolatban van... Csak itt a korrektségen van a hangsúly leginkább.

A távolabb élő nőnél meg a közös munka jó ürügy lehet arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, ha már van köztetek egy társalgási viszony, akkor már megkérdezheted, hogy független-e.

2012. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írta az előző (azaz hatodik) hozzászóló.


Ezen kívül azért megkérdezném, mi az oka annak, hogy pont most nem mersz szakítani a barátnőddel? Meghalt valakije? Ha nincs valami súlyos lelki válságban, akkor az egész nem más, mint hárítás és tologatás. Ma ezért nem szakítok vele, a jövő héten meg azért.

És mi lenne, ha kiderülne, hogy a szimpatikus leányzó független és tetszel neki? Akkor már rögtön szakítanál a barátnőddel? Hiszen akkor is ugyanolyan fájdalmas lenne neki. A szakítás mindig fájdalmas, de szükségszerű. Mint a műtét. Jobb egy műtét, amiből fel tudsz épülni, mint továbbra is betegnek maradni.

Ahogy előttem írták, jobb, ha szakítasz, minél előbb. Akkor is, ha van valaki a láthatáron és akkor is, ha nincs. Ne vesztegessétek egymás idejét, a barátnődnek is jobb, ha megadod az esélyt arra, hogy olyat találjon, aki szereti. Tiszteld meg ennyivel őt!

2012. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!