Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő létemre kezdeményezzek v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre kezdeményezzek v mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszünk egy sráccal egymásnak,de én 1 hete léptem ki egy hosszú kapcsolatból,részben emiatt a srác miatt is,de ő nem tudta h tetszik nekem,találkoztunk,beszélgettünk,nem történt semmi,pár nap után célozgatva elmondtam neki face-en h bejön,örült neki,azt mondta én is bejövök neki,csak neki fura és gyors a tempóm,pedig nem akarok elsietni semmit,azóta csak én írtam rá,szimpla dumálás v poénkodás céljából,de nem nagyon reagált semmit,... :( 2 napja rá sem írtam direkt azért h hátha ő ír,és nem ír.Miért?Talán nyomulásnak vette?Nem akarhat semmit tőlem,mert még ''friss szingli'' vagyok?Megőrjít a türelmetlenség és a bizonytalanság!Segítsetek lécci!
2012. okt. 31. 21:44
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Hidd el egy nő sem fog belehalni ha 1x az életében kezdeményez.
2012. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem nagyon keresett akkor szerintem nem érdekled annyira sajnos... habár lehet, hogy nemvolt ideje vagy nem nagyon gondolt rá. Amúgy szerintem annyit kezdeményezhetsz, hogy elárulod neki, hogy akár kapcsolatba is kezdenél vele.
2012. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csaszi ***** válasza:

Küldj neki egy meztelen képet és írd alá, hogy van 10 perced és a tied amit látsz! :)

Ha tetszel neki ott lesz :D

2012. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 próbát megér.
2012. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
'3-as' ha el is küldeném akkor annak venné h csak du.ni akarok vele,pedig én komolyat akarok.
2012. okt. 31. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekled, de megmondta, hogy gyors a tempó. Ha kezdeményezel, akkor még gyorsabb lesz a tempó, ami még annyira sem fog neki tetszeni. Hagyj időt neki és magadnak. És szerintem várd meg, amíg kezdeményez. 21/L
2012. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hole Hunter ***** válasza:
...keress egy pasit...a mulya úgyis az agyadra menne.
2012. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csaszi ***** válasza:
Csak azt ne mond, hogy nem akarsz vele, mert akkor 1 hétig nem eszek!
2012. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mármint a szexet?hát hogy az istenbe ne szeretném vele,csak nem egyből,majd ha netán járunk,majd akkor...de jó is lenne ha járnánk,de azért te ne koplalj :D XD
2012. okt. 31. 22:25
 10/11 VVMMvvmm ***** válasza:
ASOT? Ne feledd az 1 hónapot!
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!