Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiukat kérdezem? Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiukat kérdezem? Ti milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől születésnapra vagy egyéb alkalmakra?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem és ha lehetne, kulturált válaszokat kerek.

2012. nov. 12. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, zokni is jöhet. Vagy ha főz valami finomat, vagy ha a szexben csinálunk valamit, amit egyébként nem, vagy bármi.
2012. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég, ha nem felejti el :D experience
2012. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gamer pc


Kockák... kockák mindenhol..

2012. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én barátnőm szülinapomra sütött egy mennyei tortát meg vacsorát. ennek sokkal jobban örültem, mint vmi kacatnak. utána pedig szülinapi szeretkezés :) 19F
2012. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én a semminek is örülnék... csak legyen velem azon a napon jóval többet, mint máskor... de igen, egy pc, vagy vagy valami ruha darab: sapka, cipő, pulcsi... a pulcsi tuti bejönne neki... egyik haverom csinálja, hogy magának vett egy olyan pulcsit, amin a barátnője nevének a kezdőbetűje van, és a barátnőjének egy olyat, amin a saját nevének a kezdőbetűje van... szerintem jó ötlet... egyébként: öv, övcsat, gyűrű, gravírozott cucc...
2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy ha lehet mindenképpen készíts valamit te magad, mellé add a kedvenc csokiját.

Ha nem vagy jártas semmiféle képzőművészetben akkor pedig egy jó könyvet a kedvenc témájában vagy egy jó filmet DVDn amit aztán együtt megnéztek :)

2012. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég lenne,hogy ha kötne magára egy masnit.
2012. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy minőségi férfi parfüm az totál nyerő volna nálam. Nem, nem a gagyi hajtógázas 900 forintos spraykre gondolok! Parfüm! Az igen.

Egyébként igazából mindegy, csak lássam rajta,hogy gondolt rám, és szeretettel adja.

Ami viszont gáz, ha tipikuisan olyan cuccot venne, amit rohadtul útálnék utána használni, mert nem illik hozzám, de hogy ne bántsam meg, kényszerből mégis fel kéne vennem, mert ugye nem mondhatom meg,hogy kösz az ajándékot, de ezt a szar ganét fel nem veszem. AZ ilyen jellegű kellemetlenségeknek érdemes elejét venni!

2012. nov. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Emberek ***** válasza:
szinte bárminek, még annak is, ha azt a napot vele tölthetem. a többi meg már csak hab a tortán :)
2012. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mind1, lényeg hogy eszébe jusson;)
2012. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!