Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történt ez? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt ez? Mit tegyek, hogy tényleg megismerhessem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az interneten keresztül. Teljesen rám volt szállva, nagyon tetszett neki a stílusom, minden, meggyőzött, hogy találkozzunk. Találkoztunk is, és a találkozó során is teljesen jól sikerült minden. Ez érződött is, de még mondta is, hogy jól érezte magát.


Közvetlenül másnap találkoztunk volna, de lemondta, hogy lebetegedett, iszonyat kedves sms-t írt. Facebookon beszéltem vele, mert sajnos én már ott voltam a találkahelyen pedig időben szólt, másnap találkoztunk volna de végül azt is lemondta, amúgy változatlanul lelkes és kedves volt, de bizonytalan lett.


Vártunk egy hetet, 2 nap múlva amúgy kicsit összekaptunk vagy mi és letiltott, de pár kedves szóra visszavett és mintha minden a régi lett volna. Tök lelkesen belement egy pénteki találkozóba, majd végül jött délelőtt az sms, hogy ne menjek. Próbáltam felhívni, mondta, hogy visszahív, de nem hallottam sajnos semmit a telefonban amikor hívott, én már nem tudtam őt hívni. Este egy plázában írtam neki egy Ipadról és nagyon furcsa reakciókat kaptam. Igaz, én is, és ő is, másképp éltük meg az egészet. Nekem hatalmas energiámba kerültek ezek a randik és sokat készültem rájuk. Ő meg könnyedén napolgatta őket és nem értette mi van, miért hülyülök meg.


Most beszéltem vele, erre ő küldött el, hogy igazából ő nem is akart találkozni, elkezdett mással randizgatni, meg minden, sőt le is tiltott, a telefont lecsapta, stb. Amikor találkoztam vele, előtte, és rövid ideig utána is teljesen normálisnak tűnt. Teljesen, sőt, úgy éreztem tökéletes pár lennénk. Mi ez az egész?


Soha többet nem beszélhetek vele ezek után? (túlgondolta a dolgot szerintem és nem fog feloldani többet) vagy felkeres majd megint, hogy találkozzunk, és talán nem mondja majd le? Mire számíthatok és mit tehetek?


Végszóra én küldtem neki egy kedves smst, de amúgy úgy viselkedik mint aki játszik velem, tesztel, próbálkozik, vagy szándékosan csigázza fel a hangulatot. telefonszáma is megvan de nem tudom hívjam-e egyáltalán küldjek smst, mikor, és ha igen, mit írjak, vagy mit mondjak neki?


Tudom, ahhoz, hogy ez ilyen hülyén alakult sok minden hozzájárult, részben az is, hogy nem kaptam meg időben az ösztöndíjamat, családi problémáink is voltak. Teljesen bekattantam, meghülyültem és öncélúan levelezgettem vele amikor korábban figyeltem arra miket beszélek vele. Nem csodálom, hogy megijedt. Nekem meg sajnos vannak ilyen időszakaim.


Nagyon tetszett a lány, bár van közöttünk egy kis korkülömbség, ő 17 én 22 vagyok. a fiatalsága miatt merek arra következtetni, hogy ez itt még nincs lezárva..

Vélemény? Légyszi bármit, csak azt ne írjátok, hogy hagyjam ezt a lányt, mert nem ezért tettem fel a kérdést.


2012. nov. 13. 02:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor kettesben voltunk úgy tűnt tényleg le van nyűgöözve, tetszem neki és bízik bennem, viszont kicsit megijedt a koromtól és a komolyságomtól. Mondjuk úgy visszariadt. Ráadásul én komoly kapcsolatot akartam tőle, mert már sajnos nem csak kinőttem, de nincs is időm az ilyen facebookos szappanoperákra amiket a 17 évesek le szoktak rendezni. (bár épp ezért gyanítom, hogy talán ez a letiltás is az? egyszer már letiltott ugyanígy, aztán visszavett és elnézést is kért)
2012. nov. 13. 03:00
 2/4 anonim ***** válasza:
most kicsit egyszerű leszek. 22 vagy mi a faszt foglalkozol vele ? átbaszott játszott 17 éves nem érti még vagy nem akarja ezeket. hagyd a p.csába és keress egy másikat csajt. van belőlük sok !
2012. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még valami. elvileg délután tiltott, de este a yt csatornáján nézem, hogy lájkolt egy videot (újra) amit még én mutattam neki korábban. ezek szerint töri rajtam a fejét azért, nem?
2012. nov. 13. 03:15
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy csak tetszett neki a videó. túlbonyolítod. élhet h pont ezért a fura viselkedésedért tiltott le. értem én hogy jó meg minden de ami nem megy azt nem kell erőltetni. ha majd akar valamit meg megbánt valamit akkor majd úgyis keres addig meg szerintem hagyd és nyissa más lányok fele. első voltam am.
2012. nov. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!