Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi nem volt még, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi nem volt még, csak neten történt pár levélváltás. Ha nincs válasz az érdeklődő, bemutatkozó levelekre több hete az tuti lekoptatás, vagy kéreti magát, mert olyan értékesnek tartja a saját lényét? 21/f

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
lekoptatás
2012. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lekoptatás ;)
2012. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki, őszintén mondja meg mit akar, ne féljen, erre se válaszolt, leszarja a fejem. Durva...elfelejtem.
2012. okt. 28. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
az internet arctalan dolog, így az emberekből még az az alapvető kulturáltság is kiveszik, ami helyenként a való életben még fellelhető, ezért sajna elutasító választ se várj
2012. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beolvasnék neki, hogy bunkó, tapló, akkor rögtön következményei lennének. Megalázó válasz jönne, kitiltással párosítva. Plusz még mit képzelek én szar nyomulós alak...amíg semleges vagy, dícsérgeted addig megtűrnek, vagy spam vagy.
2012. okt. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!