Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkednétek a neten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek a neten?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mit írjak egy idegen embernek, hogy tapintatosnak és ne tolakodónak tűnjek a szemében (pl.: facebook, iwiw, társkereső oldalak)? 39F

2012. nov. 13. 07:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Vannak olyan humor heroldok mint én, akiknek jellegzetes fanyar(cinikus, egyesek szerint bunkó) humoruk van, és egyes csajszik nem értik ezeket a beszólásokat, és nagyon kínos tud lenni nem csak nekik, hanem utána már nekem is. Volt egy pár ilyen kínos szituációm, de konkrét példát nem tudnék mondani. Sok múlik azon, hogy a hallgató is ugyan azon a szellemi szinten legyen mint te, máskülönben nem ül a beszólás.
2012. nov. 13. 20:05
 12/24 andreandi válasza:
Blogolj, fórumozz, segíts az embereknek,oszd meg másokkal gondolataid, sztorijaid. Nem pont randizós oldalakra érdemes írogatni, ha ismerkedni akarsz. Biztos van olyan téma, hobbi, szakterület, ami érdekel.
2012. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
elsőre poénkodni nem nyerő.ez kb olyan mint fingani az első randin.ha 10éve eggyütt vagytok elnézi de 5perc után nem várhato folytatás...
2012. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam azon, milyen jó is ez, hogy van már nekünk a net. Egyszerűen leülünk elé, és egy csomó emberrel találkozhatunk segítségével, anélkül hogy mennünk kellene valahová. Évtizedekkel ezelőtt ez sokaknak szinte megvalósíthatatlan álom volt. Szinte állandóan csak egy szűk közegben, élettérben mozoghattak, ismerkedhettek, és választhattak párt maguknak..

Most két lánynak írtam az utóbbi pár napban, az egyiknek eszméletlen béna levelet, persze nem is reagált rá. A másiknak egész jóra sikeredett a levél, kíváncsi leszek válaszol-e? Az első talán hozzám illőbb lett volna, de elbénáztam a levelet. Na mindegy .. Ez csak úgy kikívánkozott még belőlem a témával kapcsolatban:)

2012. nov. 14. 18:25
 15/24 andreandi válasza:
Az írás sokat elárul egy emberről. Plusz előny az is, hogy ha nem látsz róla fotót, akkor nem befolyásol a külseje, először a gondolatait, stílusát, intellektusát ismered meg, már amennyire lehet, attól függ, szeret-e írogatni. Ezért jobbak szerintem a fórumozós oldalak, mint a társkeresők. Lehet vitázni, véleményt nyilvánítani, tanulságos, szórakoztató. // csak kicsit grafománnak kell lenni hozzá. :-)))
2012. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Sajnos kettőből semmi. Még csak egy -"köszi, nem"- se jött egyikőjüktől sem. Ez ilyenkor egy kicsit ciki nekem:).

Most egyből lecseréltem a profilképeimet, mert ez a kritika azoknak is szólt:).

A grafomán oldalam csiszolgatásához, sebtében el kellene olvasnom egy pár jó könyvet, úgy tapasztaltam utána sokkal frissebbek lesznek a gondolataim, és a szókincsem is feljavul.

Andreandi, hová csatlakozzak be, Te melyik honlapokat ajánlanád?

Addig is köszi, hogy segíteni próbálsz nekem, aranyos vagy!

2012. nov. 15. 16:14
 17/24 andreandi válasza:

[link]

Én itt szoktam írogatni, de ez neked nem jó, ide főleg fiúk járnak:-)


[link]

Itt van sok nő, ha olvasod a kommenteket, írj ide valami okosságot, hátha kapnak utána, mint fuldokló a szalmaszálba...:-)

Sok sikert!

2012. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket.Az elsőn én is szoktam írogatni:)


A másodikra nem mernék írni, ott csak hölgyek írogatnak, de nagyon izgalmas a téma. A szerelmes pasi félrelépése. Szerintem ez nem különös dolog. Nekem például nem volt azonos szinten a szexuális étvágyam a pároméval, és ez nagyon frusztráló tudott lenni a kapcsolatunkban. Amikor szeretkezés közben azt mondja: "mikor hagyjuk már abba, nekem rövidebb ideig is elég ha csináljuk", vagy a másik, hogy: "most már elfáradt a pu.cikám". Ez nagyon kellemetlen volt a számomra, mert úgy éreztem ezáltal durva voltam hozzá. Ha ez egy másik párnál is hasonlóan előfordul, akkor lehet, hogy a pasi tovább kell hogy keresse ösztönösen is a kielégülését, és ezt csak egy másik partner tudhatja me.

2012. nov. 15. 18:34
 19/24 A kérdező kommentje:
megadni a számára.
2012. nov. 15. 18:35
 20/24 A kérdező kommentje:

Egy igazán mély kapcsolatban szerintem nincs félrelépés. Ha megtörténik, és tisztelik egymást a párok, akkor ezt elmondják egymásnak ,és közösen döntenek a folytatásról, vagy a nem folytatásról. Ahol ez nem egy alapvető szabály, az szerintem nem nevezhető erkölcsös kapcsolatnak.

Ez is úgy kikívánkozott belőlem:), és sajnálom ha nagyon OFF voltam.

2012. nov. 15. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!