Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért reagálhatott így a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálhatott így a lány?

Figyelt kérdés
(f/17)Már 1 hete figyeltem egy lányt a villamos megállóban és ma odamentem hozzá azzal a szöveggel hogy igentcsak emlékeztet valakire és hogy mi a neve. Elmondta a keresztnevét meg hogy melyik suliba jár. De utánna hogy megjött a villamos amikor felszálltunk fapofával végig utazott és nem szólt hozzám meg különösebben rám sem nézett. Amikor leszálltam akkoris meg kell böknöm hogy amúgy szia. Lehetséges hogy félt? Vagy egyszerűen csak nem tetszettem neki?

2012. nov. 13. 16:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Talán csak nem az a magabiztos-fajta.. Arra várhatott, hogy kezdeményezz te. Mármint komolyabban, ne csak ennyit kérdezz. Azt hihette, tényleg csak emlékeztet téged valakire. Hogy tetszettél-e neki, azt így nem lehet eldönteni, de ha tényleg érdekel, beszélgess vele. Ülj mellé, hozz fel valami témát... Akkor legalább tudni fogja, hogy érdeklődsz iránta. És akkor te is biztosabban tudni fogod, kölcsönös-e. :)
2012. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy az nem tetszett neki hogy máshoz hasonlítottad, vagy pedig csak nem vagy az esete. :)
2012. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy kissé visszahúzódóbb a lány, aki nem tud rögtön egy idegennel beszélgetni. De ha te kezdeményezed a beszélgetést, talán ő is bátrabb lesz.
2012. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Fuhh, hát ha nekem valaki azzal kezdene, hogy emlékeztetem valakire, azonnal elvágja magát. Lehet nála is így van, de lehet, hogy nem voltál neki szimpatikus, lehet, hogy csak zavarba jött.

Döntsd el te.

2012. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát most az hogy emlékeztet valakire az miétr lenne annyira sértő? nem a barátnőm. csak egy idegen. abban az esetben érteném ha a barátnőmet hasonlítgatnám valakihez. Nade mással nem tudtam oda menni hozzá csak így. De még megpróbálok vele beszélni. köszönöm a kommenteket. egyébként elég csendes lánynak tűnik erre a visszagúzódott típus dologra énis gondoltam, csak nem voltam benne biztos
2012. nov. 13. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem 2 évig hasonlítgattak egy lányhoz, hidd el, idegesítő =) Folyton azzal jöttek, hogy nem vagyok-e a testvére, vagy valamilyen módon rokona a csajnak... a hajamat téptem az egésztől. Azóta, ha valaki olyat mond nekem, h hasonlítok valakire, annyit válaszolok, hogy "aha" és már fordulok is másik irányba, és keresek más beszélgetőpartnert. Ez van, én allergiás vagyok erre.

Ez a hasonlítgatás pedig azért is rossz, mert ha emlékeztet valakire, nagy eséllyel a másik emberhez hasonló belső tulajdonságokat is feltételezel, és innentől kezdve már elfogult vagy, ami szintén agybaj a másik félnek.

2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!