Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy csak beképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú az osztályból mostanában "furán" viselkedik velem. Órákon mikor ránézek, többször észrevettem már, hogy pont engem néz. A folyosón is szünetben mindig látom, hogy távolról néz, de ha közel vagyunk egymáshoz akkor mintha levegőnek nézne. Párszor megérintett "véletlenül", vagyis megfogta a karomat, derekamat, de nem beszédhelyzetben hanem csak úgy, mintha tényleg véletlen lett volna. Ezeken kívül még vannak olyanok, amik azt mutatják hogy tényleg tetszenék neki. Csak az a baj, hogy nagyon ritkán beszélünk. Néha elbizonytalanodom, hogy most valóban tetszek-e neki, mert szünetekben néha oda szokott menni más lány osztálytársaimhoz és velük hülyéskedik (de tényleg ritkán). Ilyenkor azon gondolkozom, hogy hozzám vajon miért nem jön oda beszélgetni vagy valami…

Lehet beképzelem hogy tetszem neki, de nem biztos, mert amíg nem tűntek fel amiket fentebb írtam, addig csak szimplán úgy voltam a fiúval, hogy aranyos, de nem érdekel. Majd barátnőm is észrevette, hogy állandóan néz, azután kezdtem el azon gondolkodni, hogy talán bejövök a fiúnak.

Hogyan lehetne kideríteni, hogy tényleg tetszem-e neki, anélkül hogy rákérdeznék?


2012. nov. 13. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát.... elég szar helyzetben vagy. Lehet amúgy hogy csak fél bevallani vagy fél kimutatni mit érez. De szokott mosolyogni rád?? Mennyit szoktatok beszélgetni??
2012. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha amikor összenézünk, akkor mintha mosoly
2012. nov. 13. 19:41
 3/7 A kérdező kommentje:
*mosoly
2012. nov. 13. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
*mosolyogna. Beszélgetni konkrétan hozzám nem jön oda, inkább a barátaival van. Bocsi, csak telóról írok, harmadjára csak összejön:D
2012. nov. 13. 19:43
 5/7 karina26 válasza:
Sajna én is így vagyok :(
2012. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öm szerintem próbálj kezdeményezni egy beszélgetést. Én is így vagyok de próbálok beszélgetni vele. Előszőr szerintem akkor menj oda mikor a haverjaival van mert így ők is megismernek (és ha a sráccal nem jön össze hát ha az egyik haverjának bejössz) :) de ha odamész inkább vidd a barátnőidet is. Majd később ha észreveszed hogy keresi a társaságod akkor majd kettesben is beszélgessetek. ;) és ne add fel próbálkozz!! :)
2012. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lusta vok elolvasni!:-(
2012. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!