Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lenne ez a szerelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne ez a szerelés egy randira ami kicsit olyan "alkalmi" is lesz?

Figyelt kérdés

Fekete szörmés csizma(magassarkú) sima egyszerű fekete cicanaci, hozzá ez a fölső: [link]

És egy ilyen kardi: [link]

És még egy szép kis sál...:) szerintetek?


2012. nov. 13. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ez a rózsaszín felső, de mind1!

Ez a kardigán nem való hozzá, mivel kb egyforma hosszú, stílusba sem illenek össze!!

2012. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan mondhattok rossz véleményeket is, ha nem jóó :) azért kérdezem...ha sok embernek nem tetszik akk változtatok egy jobbra :)
2012. nov. 13. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez átlagos..tucatlányos,és még ízléstelen is.Szerintem randira valami egyedibbe menj,amiben megjegyez magának.A csizma,cicanaci jó,és én inkább valami hosszú feneket takaró garbóruhát vennék fel,amin vagy van valami(szegecs,strassz,masni stb)vagy egyszínű.De semmiképpen se csíkosat vagy kockásat..főleg nem kínais hatásút.Ha az egyszerű mellett döntesz a több kevesebb elve alapján,akkor dobd fel egy nagy,feltűnő fülbevalóval+karperecek. Vagy feltűnő nyaklánc,pici fülbevaló.

Zárásul azt mondanám,hogy minden mehet,kivéve azt a tucat gyártott csíkos felsőt..

2012. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem stílusos inkább ilyen tucatribanc egyenruha, de ha ilyet hordasz, akkor nem beszéllek le róla.
2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ronda :S


20f

2012. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a felső, és a kardigán is, de csak külön-külön! Együtt tényleg nem jó.

Valóban kicsit "tucat" dolog, de ha ebben jól érzed magad és jól is áll, akkor nyugodtan vedd fel. Nekem is vannak ilyen cuccaim, és nem azért mert divat, hanem egyszerűen mert tetszik, és jól áll.

24N

2012. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!