Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmas féreg voltam, nemtudo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas féreg voltam, nemtudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal akit szeretek,nem alakult ki az a hatalmas szerelem,de sokat érzek iránta,de tegnap az egyik legjobb barátnőjével smároltam ... 1 hete rájöttem,h többet érzek a barátnője iránt mint kellene,nemtudok ellene mit csinálni jobban összeillünk mint a mostani barátnőmmel,de az a baj,hogy ez a lánya akivel csokoklóztam az egyik legjobb haverom barátnője egyben .. tudom,hogy megfogom kapni,hogy patkány vagyok,de nemtudok mit csinálni,nem merek valakihez kötődni ,mert egyszer nagyon átvertek és megofgadtam,h inkább én csalok meg mindenkit minthogy még1x átmenjek ugyanezen mikor engem megcsaltak ..

igaszság szerint szeretem a mostani barátnőmet,de annyi hülyesége van mindig megfogadom,h szemet hunyok ezek felett,hiszen nekem is sok hülyeségem van,de egyszerűen 5 perc alatt teljesen kiakaszt,felhívja magához a volt barátját stb .. hiába mondja,h már nem érdekli ...

egyszerűen nemtudom mit tegyek



2012. nov. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
barom...legalább a haverod csaját hagyd békén
2012. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te es a csajod egybeilletek mert mind a 2en idiotäk vagytok.

Mi az hogy inkäbb te kursz ät mindenkit nehogy teged kurjanak ät, aztän meg itt sirsz hogy mit csinälj.

Vedd magad eszre.

Ez aztän az erett felfogäs, hogy inkäbb te baszol ät mindenkit.

Szerintem värjäl meg pär evet..

2012. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Marharépák.
2012. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira imádom, amikor valaki előadja a sérült lélek szimfóniáját... Sok embert megcsalnak, néhányakat elég durván. Engem is megcsaltak már, nem is egyszer. Akad köztük pár nagyon cifra sztori is. És akkor most mivan? Kezdjek el rettegni a kötöttségektől és átverni mindenkit, aki valószínűleg meg sem érdemli, csak mert valami fájt? Ugyan kérlek... Ez nagyon primitív és korlátolt dolog. Pont amiatt nem kéne csinálnod, mert te is átélted. Pont ezért nem kéne ilyen szintre lesüllyedned, mert tudod, milyen a másik oldalán, és folyton ennek kéne az eszedben járnod, mikor csak átsuhan egy ilyen gondolat a fejeden...


Most, hogy befejeztem az osztást, válaszolok is: hagyd el a barátnőd, és szállj le a másik csajról is. Szépen szállj magadba, növessz egy kis gerincet, és akkor akarj újra kapcsolatba lépni bárkivel is, amikor túltetted magad azon a korszakon, hogy ilyen lelki hisztivel próbálod fedezni a tetteid.

2012. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eléggé sok féreg ha kettévágják őket később két önálló állat alakul ki belőle, majd visszanövesztik a hiányzó felüket. Kipróbálod?
2012. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, hogy megcsalod a barátnődet a haverod barátnőjével. Utána pedig a haverod barátnőjét csald meg a haveroddal. Végül hagyd ott mindkettőt a régi barátnődért.
2012. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!