Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak pöttöm Pannit?

Figyelt kérdés

Már nagyon hiányzik, hogy legyen valakim, akivel csinálhatok dolgokat.. :D ..nem csak olyanokat..

Olyan jó lenne valakivel együtt aludni, valakihez tartozni, valakinek számítani.

Olyan semminek érzem magam egyre többször, minden nap egyre nehezebb egy társ nélkül.


De mivel eléggé zárkózott típus vagyok, alacsony is, és sok az elvárás, ..semmi ötletem nincs.


Társkeresőn nem találok olyat, és kevesen is vannak fent, ... szóval társkereső kizárva.


Ti, pöttöm Pannik, azaz alacsony csajok, hogyan/hol képzelnétek el egy ilyen sráccal a megismerkedést?



2012. nov. 13. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellene egy olyan lány, akit meg tudnék kötözni, csipeszekkel feldiszíteni, és rezgetni a csiklóját, míg tízszer el nem élvez.
2012. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mit számít neked alacsonynak?
2012. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát 166 vagyok, szerintem eléggé alacsony :D
2012. nov. 13. 20:53
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Én nem pont ilyenekre gondoltam, de ezeket is kipróbálnám :D
2012. nov. 13. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én 173 vagyok de engem nem zavarna a 166 centid :)
2012. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szevasz, törp tesó! :D

Alapítsuk meg a törpök falváT! XD


egy 165 magas faroktárs xD


engem is kifacsarhatna már egy lány :DD

2012. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És én hol találok olyan pasit, aki nem mellettem jön rá, hogy mást szeret? :D


160cm/lány. Éljenek a törpök! :D

2012. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az alacsonyságod ne zavarjon. Én inkább vagyok alacsony, mint egy 2 méteres, vasággyal együtt 30 kilós "menőcsávó".
2012. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem zavar amúgy hogy alacsony vagyok, csak az, hogy így sokkal kevesebb lánynak vagyok jó, vagy hogy mondjam :D


Azt még kibírnám ha 2-3 centivel magasabb nálam a csaj, de 5 az már sok nekem, nagyon fura lenne, de hát még akármi megtörténhet :)


És igen, éljenek törpök! (Főleg a törplányok :D)

2012. nov. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!