Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye esélytelen, hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye esélytelen, hogy találjak magamnak bnőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 17 leszek nem sokára. De eddig még 1 lány sem mutatott érdeklődést irányomba. Én eddig csak neten mertem kezdeményezni lányoknál, de mind visszautasított vagy csak barátkozni akart (azt is csak 1-2). Barátaim sincsenek, soha nem is vtak. Vhogy az én társaságom senki se keresi. Ez örökké így fog maradni? :(
2011. aug. 19. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a személyiségedet, erről nem nagyon tudok mit mondani, azt viszont tudom, hogy az én előző barátomnak én voltam az első lány az életében, és 19 volt mikor összejöttünk.


Haverokat, barátokat legkönnyebben sporttal szerezhetsz am, foci, kosár, röplabda, vízilabda. Máris van miről dumálni az arcokkal "te az állati passz volt" meg "emlékeztek XY vetődésére? woah" meg ilyen marhaságok, és máris sociális lény lett belőled, a többi már jön magától.

2011. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát, én ugyanígy vagyok vele, csak lányban. :) én 16 vagyok, egy barátom volt eddig, de vele is szakítottunk mert csak meg akart húzni. és akkor én vagyok a hü.lye hogy 16 évesen nem hagyom magam. barátaim sincsenek ):


nem tudom milyen lehet a személyiséged, de biztos nem az a tömegember vagy akiket nagyon utálok, ha nincsenek barátaid. esetleg írj egy privátot, megismerkedünk, és meglátjuk mi lesz belőle :D:D


16/L

2011. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha csúnya vagy, akkor valszeg tényleg sose lesz bnőd, hacsak nem leszel gazdag. Sajnos ez van :(
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tartottam régen magam annak, de a suliban az összes csávó ezt mondta, a csajok meg nem mondanak nekem semmit, szóval most már én is rondának tartom magam.
2011. aug. 19. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki rondának találja, lehet barátnője, ugyan úgy mint bárki másnak. Szerinted ha valaki ronda az nem is ember? Nem élhet teljes életet mert ronda? Mennyire utálom az ilyen felületes b@rmokat..


Nem marad ez mindig így, biztosan találsz majd valakit, akkor amikor nem is számítasz rá, de ne várd, hogy bekopogtasson álmaid nője az ajtón :) Próbálj pozitívan gondolkodni, és akkor menni fog. 17/f

2011. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
leszünk haverok? :D
2011. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az mindenképpen nagyon fontos, hogy legyél ápolt. ha ápolt vagy akkor onnantól kezdve nehéz megmondani , hogy ki ronda és ki nem szerintem. nyilván vannak szélsőségek mindkét irányban...

22/f

2011. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Horváth Derona ***** válasza:
Hát, biztos nem azért van, mert "ronda" vagy. Küldj képet magadról, privibe! De mivel nem ismerjük a személyiséged, nem tudunk segíteni :( Szerintem az is egy lehetőség, ha elmész egy buliba, és ott elkezdesz dumálni, egy szimpatikus emberrel! És nem esélytelen :)
2011. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egycipőben járunk ;) Sose volt pasim és lassan 17 leszek én is. Az ilyen dolgokat nem kell erőltetni, jönnek maguktól lehet h olyan helyen találsz rá a szerelemre ahol a legkevésbé várod.

Barátokkal kapcsolatban pedig csatlakozok ahhoz aki azt mondta sportokkal tudsz szerezni ez igaz :) És ezt egy jóbarátom tapasztalatai mondatják velem :) Csak ő fiatalabb nálad :D

Egyszóval a barátokért tenni kell a szerelemre pedig várni vagy próbálkozni ;)

2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 20 vagyok, és nekem sem volt soha pasim. (Vagyis egy igen, de ő is inkább csak a barát.) Interneten én is szívesen beszélgetek fiúkkal, de a valóságban nem igazán találom meg a közös hangot. Viszont nemsokára Felsőoktatás :D, ott hátha sikerül valakivel összejönni. Reménykedem. Amúgy ismerek valakit, aki 37 évesen talált rá a szerelemre. Fel a fejjel, egyszer csak találsz valakit.
2011. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!