Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korkülönbség ellenére lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség ellenére lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok. 21 éves srác hajt rám. Lehet belőle komoly kapcsolat, vagy csak le akar fektetni?

Évek óta ismerem és folyton udvarol, ha találkozunk mióta elváltam. Végül beadtam a derekam és rábólintottam egy vacsorára, ami most szombaton lesz.

Mire számítsak? Mennyit engedjek, vagy mennyit nyújtsak?


2012. nov. 14. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
dugjatok egyet az asztal alatt
2012. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges komoly kapcsolat.Bár szerintem ebből csak dugópajtás lesz semmi több
2012. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó válaszát.
2012. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj bele, szerintem nem veszíthetsz, ha csak dugtok azzal se.
2012. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mire számítsak?
2012. nov. 14. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is gondolkoztál ezen?Boldog hónapok.Jól szexelsz annyi.

Ha meg több lesz több lesz.

De nem úgy tűnik,hogy komoly kapcsolat lesz belőle

2012. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Lehet belőle komoly kapcsolat, vagy csak le akar fektetni? "


Na most ez az, amit neked kell érezni. Nyilván az átlag 21 éves még bohém, de mind ismerünk egypár ellenpéldát. Az öcsém 18 évesen vette el a 30 éves barátnőjét, mind meg voltunk győződve arról, hogy ez semeddig se fog tartani: idén volt a nyolcadik évfordulójuk és boldogok! Na abban benne van az is, hogy egyikük se akar gyereket. De ezt előre senki nem tudhatta, esélyesebb volt, hogy 1-2 éven belül szétmennek. Hát beszélgess vele, hogy merrefele tart az életben, általában mennyire tiszteli a nőket, mennyire ad a barátai véleményére (csordaszellem, vagy egyéniség) anyja mennyire befolyásolja... ezekből már kb. tudhatod, hogy komoly kapcsolatot akar egy érett nővel, vagy csak villantani akar a trófeával.

2012. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj mar ennyi idosen ne jatszd már a tinedzsert! Szex es ennyi. En nem varnek tobbet egy ilyen koru fiutol. Eddig meg vagyok elegedve a friss husival :D Te is meg leszel.
2012. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan, aki csak úgy odatartja, bár nem közömbös, ahogy már leírtam. De mit vár tőlem egy randin?
2012. nov. 14. 22:00
 10/11 omba ***** válasza:

Jó sok jó rövid menetre....

meg, ha ennek ellenére elég türelmes vagy, egész életében hálával fog rád gondolni.

(Tapasztalat)

2012. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!