Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személyiségéhez vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségéhez vonzódom, de a kinézetéhez nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
"A külső megfog, a belső megtart." Igen, tudom. Nem a külső a legfontosabb. És azt hiszem, a személyiségébe már kezdek belezúgni, viszont nem tudok vele elképzelni egy kapcsolatot. Mármint, legyünk őszinték: egy kapcsolatban kell a jó szex is. Én pedig nem tudom elképzelni, hogy felizgulnék rá. Olyan magas mint én, de nagyon cingár. Abszolút nem az esetem. De mégis úgy érzem, hogy lehetne köztünk valami, máskülönben nem írnám ki a kérdést.. gőzöm sincs, mit tegyek.
2012. nov. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
friends zone
2012. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet, a kötődésed szárnyaljon túl a külsőjén. És akkor talán nem lesz nagy gond. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy nem e akarna valamit kezdeni a külsejével.
2012. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ezzel ugyanígy. Az elején folyton az járt az eszembe, hogy "na neee, még csak nem is néz ki jól". Aztán eltelt pár hét és teljesen háttérbe szorult a fizikuma. A személyisége teljesen megfogott, azóta is imádom.
2012. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult,hogy a belső tulajdonságai nagyon tetszettek,viszont külsőleg egyáltalán nem jött be a pasi.Én maradtam inkább a barátságnál,tehát nem jöttem össze vele.
2012. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!