Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg működnek a PUA módszerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg működnek a PUA módszerek?

Figyelt kérdés
Manapság a csapból is ez folyik. Van ennek valami valóságalapja, vagy csak szemfényvesztés az egész?

2012. nov. 15. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A PáPUÁk már évszázadok óta sikerrel művelik!
2012. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

olvastam a témában pár könyvet és én szeretem azonnal ki is próbálni a gyakorlatban,ha valamit érdekesnek találok.

a következtetésem az róla,hogy ha alapból megy azért valamilyen szinten a dolog,akkor ez a pua téma tökéletes kiegészítés lehet arra,hogy felturbózd a dolgot.

de ha fingod sincs se az emberi játszmákról,se az intimitásról,akkor nem fog működni,vagy legalábbis kizártnak tartom.

2012. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazság szerint a nagy része hatalmas baromság, de ha életedben nem értél még csajhoz akkor alapnak jó. Viszont miután már nem parázol odamenni a csajokhoz a legjobb elfelejteni a nagy részét amit ott olvastál, mert hatalmas akadály lesz a normális kapcsolatok kialakításában csajokkal.

Egyébként a női magazinoknak a férfivá formált változata kb. az egész.

2012. nov. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Ha jól nézel ki, bármilyen módszerrel sikeres leszel a csajoknál. Ha ronda vagy, akkor pedig úgyse segít rajtad semmi, csak a pénz.
2012. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akinek van legalább egy kis alapja, annak valamilyen szinten segíthet, de nem szabad szentírásnak venni a dolgot. Aki viszont alapból ronda, annak ezzel sincsen esélye. Én próbáltam a leírt dolgokból sok mindent, és nem működtek, mert alapból nem nézek ki jól.
2012. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a korábbi hozzászólónak, hogy a puaság nem módszerek halmazát jelenti, hanem egy olyan gondolkodási keretet értékrendet hozzáállást, ami elsősorban az önfejlesztésről, a vonzó férfivá válásról szól és csak másodsorban arról, h valaki trófeaként gyűjtse a csajokat, ha erre van igénye. .. nem a csajozási sikerek miatt mondható, h vki pua, hanem azér lesznek sikerei a nőknél, mer egy olyan személyiséget épít fel magába, ami a nőkben felkelti a figyelmet érdeklődést vonzalmat és vágyat. nekem is naon sokáig tartott megértenem ezt a különbséget… se túl szép, se túl gazdag nem vagyok de miután ezt sikerült elfogadnom, olvastam rengeteg önfejlesztéssel, puasággal kapcsolatos könyvet, magabiztosan merek odamenni bármilyen csajhoz. Van akinek nehezebb. Az hogy tudsz néhány „szituációs vagy direkt megnyitást” az jó mankó az elején. Vannak ismerőseim, akik nem tudták megtenni önállóan ezt a lépést ezért ők a pua.hu tréningjére el is mentek. Azt mondták, h a legnagyobb változás, h leomottak a falak és innentől már egyedül is bátrabbak. Amiket tanultak, azok csak alapok de tovább egyedül, ill aki akar egy közösség részeként kell fejlődjön… mindenkinek a saját stílusa szerint, mer ebben már egy tanfolyam vagy fórumozás nem segít.
2012. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen hülye naivaknak való mint te. Akit le lehet húzni pénzzel ilyen orbitális ökörséggel.
2012. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehúzás része működik tökéletesen!
2012. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!