Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy sráccal szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy sráccal szombaton?!

Figyelt kérdés
Ha minden igaz talizok vele nem találkoztam még vele de már vagy 3 hete mindennap irkálunk egymásnak..és azt írta nekem h ő már kezd valamit érezni irántam és hogy én se hazudjak én is kezdek iránta érezni valamit.helyes a srác és lehet h lesz valami köztünk aminek nagyon örülnék:) csak az a gáz ha lesmárna akk mit csinálnék ugyanis még soha nem csókolóztam...:) már jó lenne ha csókolóznék egy olyan sráccal aki érdekel is és még helyes is..:)
2012. nov. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

itt mi a kerdes?erezd jol magad,sodrodj az arral,a csokolozasra meg ugyis raerzel

oszt' csokolom :-)

2012. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*az lett volna a kérdés hogy- hogy kell csókolózni?:) am köszönöm!
2012. nov. 15. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan :D
2012. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csókolózni nem nagy ördöngösség, mindenkiben megvan a képesség. Csak hagyd, hogy az ösztöneid vezéreljenek és csináld azt ami jól esik.
2012. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen én is görcsöltem, de utólag rájöttem, hogy nem nagy kunszt az egész. Ráadásul az első csóknál nem is nagyon éreztem semmi eget rengetőt. Csak amikor másodszor, meg harmadszor csókolóztam az illetővel.


Úgyhogy mindent bele, lehetőleg ne dugd majd le a nyelvedet a torkán és nyeljék egyet a csók előtt, mert a túl nyálas csók nem valami guszti. A nyelv technikára pedig nem tudok tanácsot adni, ott mindenkinek más jön be. Majd kitapasztalod vele. Persze, ha eljuttok odáig.

2012. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!