Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nemrég múlt 17.

Mindent tud Japánról.

Rég óta rajzol. Nagyon ügyes.

Imádja a Golden Bombert. Sokszor hallgat Japán zenét.

A szülei elváltak. Nincs testvére.

Nem volt még fiúja,de kezdi idegesíteni, hogy neki még nem volt, és fél hogy soha nem is lesz neki.

Fél a természetes dolgoktól, ezt ő természetellenesnek gondolja.Kínosnak tartja hogy beszéljen valakivel a szexualitásról, a fiúkról. Zavarban van ettől a témától.

Voltak kapcsolatai, de azok csak távkapcsolatok voltak,sosem komolyak, max 1 hónaposak.

Nagyon szeret animéket rajzolni,cuki állatokat és lányokat.

Japánból akar majd érezzségizni.

Sokszor depizik, szeretethiányos.

Sosem volt még szerelmes.

Imádja a horrorfilmeket és az ijesztő dolgokat. Volt olyan korszaka amikor gót volt :DD



2012. nov. 15. 19:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%
Ez te vagy. Am nem jössz be.
2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%

Arcra nem a legszebb.Testéből se lehet sokat látni.

Belső tulajdonságai aranyosak

Viszont téged minősít ez a kérdés...

2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
nem én vagyok :DD és csak segíteni szeretnék neki..mondtam neki h kikérdezem mások véleményét h mit gondolnak róla..és ő beleegyezett ennyi :)
2012. nov. 15. 19:15
 4/49 anonim ***** válasza:
Szép, és Nekem bejön. Aranyos!:)
2012. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján meglehetősen szimpatikusnak tűnik. Csak éppen a képekről nem lehet sok mindent mondani.
2012. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,és egész szimpatikus jellem alapján.

17/F

2012. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 ASOT ***** válasza:
hát peeerszee :)
2012. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos nagyon :)( bár azt a szemüveget az uccsó képen én nem hordanám, mert rém gagyi ) Van legalább valami elfoglaltsága, ez is pozitív. 17 évesen érthető, hogy zavarban van a szexualitás témától,, ez sem probléma. Ha meg depizik akkor pedig húzzál de nagyongyorsan megvigasztalni és elvonni a figyelmét. Lehet egyedül lenni meg hasonlók, de a gyakori sírás-rívás, depizek minden miatt... na azon kéne változtani. Foglalkozz vele sokat, de amúgy rendben van :)
2012. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon nagyon nagyon kevés az önbizalma, sosem volt még dolga fiúkkal és a szexualitásról sem tud nagyon sokat. Az anyukája nem beszélte meg vele ezeket a dolgokat :S :D elég félénk csajszi :)
2012. nov. 15. 19:22
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázzon! Még előtte az élet, ráér bepasizni.
2012. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!