Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nemrég múlt 17.

Mindent tud Japánról.

Rég óta rajzol. Nagyon ügyes.

Imádja a Golden Bombert. Sokszor hallgat Japán zenét.

A szülei elváltak. Nincs testvére.

Nem volt még fiúja,de kezdi idegesíteni, hogy neki még nem volt, és fél hogy soha nem is lesz neki.

Fél a természetes dolgoktól, ezt ő természetellenesnek gondolja.Kínosnak tartja hogy beszéljen valakivel a szexualitásról, a fiúkról. Zavarban van ettől a témától.

Voltak kapcsolatai, de azok csak távkapcsolatok voltak,sosem komolyak, max 1 hónaposak.

Nagyon szeret animéket rajzolni,cuki állatokat és lányokat.

Japánból akar majd érezzségizni.

Sokszor depizik, szeretethiányos.

Sosem volt még szerelmes.

Imádja a horrorfilmeket és az ijesztő dolgokat. Volt olyan korszaka amikor gót volt :DD



2012. nov. 15. 19:12
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, és lehetne kicsivel több önbizalma. A belső tulajdonságai alapján álmodozó típus lehet, és nekem pl. nagyon bejönnek ezek a típusú lányok.
2012. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

17 évesen van még ideje a dolgokra :)

Viszont,ha ismersz egy rendes srácot.Mutasd be neki

2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
37%

"Mindent tud Japánról."


És megkérdezhetem, hogy mennyit tud Magyarországról és annak történelméről?

2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
25%
csak egyszer kell f.. adni a kezébe és többet nem engedi el :DD amúgy jó fej beszélgettem vele :DDD V.A
2012. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

A képek meg a leírtak alapján jó csaj :D nekem pont az esetem :) én is bírom az animéket/mangákat meg persze úgy alapjában Japánt is :D Az meg hogy kínosnak tartja a szexualitást legalább aranyossá teszi :P az pl engem irritál ha egy csaj többször beszél a szexről mint én :D

18F

2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
:DDD
2012. nov. 15. 20:22
 17/49 A kérdező kommentje:
utólsó komis dobj egy privit :DD
2012. nov. 15. 20:22
 18/49 anonim ***** válasza:
Nincs olyan képed amin látszik a teste és az arca?
2012. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
sajnos nincs :S
2012. nov. 15. 21:08
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már, hogy még soha nem volt pasija, mert nem hiszem el. Nagyon aranyos a barátnőd és ami még pozitívum, hogy nem egy partyp*csa. A 3. képen elég jól néz ki szerintem. Ha még sportolna is, akkor most azonnal mennék és megkérném a kezét:D
2012. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!