Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mi a véleményetek arról, hogy ronda fiú létemre már két lányt is én tanítottam meg csókolózni? Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Igaz nem fullos cicák, de nem is bányarémek voltak.

2012. nov. 15. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen kérdéseid vannak én se nagyon értem
2012. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kellemest a hasznossal.


Amúgy meg moslékkal is lehet tüzetoltani...

2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most ezzel magadnak szeretnél valamit bizonyítani?
2012. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak fura, mert ronda fiú vagyok és mégis vannak lányok, akiknek ezek szerint mégse lennék ronda? o.O
2012. nov. 15. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én sosem csókolóznék ronda pasival, még tanulás céljából sem! Biztos, hogy annyira ronda vagy?
2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ronda vagy, hanem önbizalom-hiányos! Ne keverd össze a két dolgot. Ha igazán ronda vagy, a lányok szóba sem állnak veled, nem hogy csókolózzanak veled. Én igazán ronda vagyok, és 26 év alatt még egyszer sem csókolóztam, pedig aztán nem egy lánnyal próbálkoztam összejönni. A rondaság ennyit számít!
2012. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez inkább dicsekvésnek hangzik,mint kérdésnek.Vannak lányok akiknek nem csak a külső számít,lehet,hogy vonzó vagy. ja és a csókolózás csukott szemmel van xd /utolsó mondatomat nem kell komolyan venni/
2013. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!