Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy csóró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy csóró, szegényes, béna öltözködésem miatt nem kellek ezeknek a nagyvárosi szép leányoknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínű.
2012. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gazda feleséget keres 2 műsorban még indulhatsz!
2012. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem márkás ruhákra és már több éves göncökben járok, az nagyon gáz?
2012. nov. 8. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A "nagyvárosi szép leányok"-ról nekem a diszkókban élő, szolizós, műkörmös, műszempillás, műhajas, bőrrákig sminkelt tiniribik jutnak eszembe.

Ne akarj nekik kelleni.

Amúgy, rohadjó cuccokat lehet szerezni bármelyik kínai ruhaboltban, nem is látszik meg rajtuk és nem is olyan szörnyű a minőségük mint mondják!

Én is minden cuccom kínaiba veszem, mégsem szúrt szemet senkinek :D

2012. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem, lányoknál nem az öltözködés az elsődleges szempont (kivéve egy bizonyos rétegnek, de arra ne is akarj hajtani).

az ápolatlanság viszont lehet az oka, bár arról nem írtál. 19L

2012. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem csak az öltözködés a fontos szerintem de azért én sem nagyon vonzódnék egy olyan sráchoz aki tényleg ilyen...

Ha ilyen ruháid vannak ápold magad és figyelj akkor a színekre.A kinézeted milyen?lehet,hogy az arcoddal is baj lehet.

2013. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom téged azért érdekel,hogy hogyan nézel ki és igényes vagy.Ha tényleg nincs pénzed másmilyen ruhákra akkor a tisztaságra,az ápoltságra figyelj.DE ha ilyen vagy miért a gazdag,gyönyörű plázacicákra hajtasz?/hülye kérdés,hiszen fiúból vagy/keress egy hozzád méltó lányt,aki mellett ilyen szempontból nem érzed rosszúl magad.hidd el,hogy egy ilyen lány sokszor jobban tud szeretni és jobban megbecsül mint egy csini nagyképű csajszi.
2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!