Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a szerelem? Miből tudhatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Miből tudhatom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Miből tudom, ha szerelmes vagyok? Az szerelem, ha egy fiú külsőre annyira nem tetszik, a kedvességével, a belsőjével fogott meg? Mikor vele vagyok nem izgulok, olyan mintha egy jó barátom lenne, de mégis érzek valami késztetést, hogy olyan jó lenne ölelgetni, csókolni, de barátnője van. (A jelek szerint én is tetszem neki, de az előbb említett ok miatt inkább nem kezdeményezek.) Vagy csak olyan emberbe lehet szerelmes valaki, ha külsőre is tetszik neki? Akkor mi ez az érzés, amit a fiú iránt érzek??

16/l


2012. nov. 15. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szerelem hatalmas és mindent elsöprő volt, aztán sajnos nagyon csúnya vége lett. Ott valami végleg meghalt bennem.

Most viszont úgy érzem hogy szerelmes vagyok megint, akármennyire is küzdöttem ellene. Érettebb fejjel gondolkozok mostmár, ezért nem vagyok olyan hülye mint anno.

Azt érzem, hogy amikor mellettem van legszívesebben csak átölelném egy szó nélkül, el se engedném soha többet.. Itthon rengetegszer eszembe jut, van egy 500Ft-osom (!) ami tőle származik, esténként ezt szorongatva alszok el..

Alig várom az egyetemet, hogy láthassam, hogy beszélhessek vele, hogy érezzem az illatát, hogy esetleg elcsenjek egy kósza érintést.. vagy akármit.

Sajnos barátja van.. Úgyhogy kezdődik a fájdalom megint.

A szerelem szerintem a világ legszemetebb érzése, először elhiteti hogy milyen jó, és csodaszép a világ, aztán később mint az alkohol, nyomorba dönt.. Persze mint mindenben, ebben is vannak kivételek.

19/F

2012. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

szerintem nincs olyan hogy szerelem, egy idő után az úgyis elmúlik

a családtagjainkba se vagyunk szerelmesek mégis mindennél jobban szeretjük őket

két különböző nemű ember valami olyat érez egymás iránt ami megmagyarázhatatlan és nem mindennapos kb ezt jelenti nekem a szerelem


23/f

2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Első, amiről te beszélsz, az nem szerelem, az rajongás..
2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A Szerelemre nincs jó szó vagyis nem lehet kifejezni pár szóval vagy akár mondattal.Most én is szerelmes vagyok egy lányba akiért mindent meg tennék csak azért,hogy az enyém lehessen.És mikor vele vagyok úgy érzem hogy a szívem a torkomban dobog a vérnyomásom az egekben és mikor rám nézz a

gyönyörű kék szemeivel akkor szinte mozdulni se tudok.

Akár egy pillantása is engem az egekbe röpít.És félén természetem adtán kipirulva állok ott némán. Nekem ez a szerelem oda is vissza vagyok érte.Jaj csak jöljek vele össze :D 18/F

2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, a rajongás lehet a szerelem szinonimája.
2012. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen lehet, de ha kicsivel jobb, mint a drog akkor elképeztő lehet. Persze ha egyáltalán létezik és nemcsak a tiniregényekben meg a jó öreg filmekben van.
2012. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
A drognál semmi se roszab.Szomorú ha a droghoz hasonlítod a szerelmet hiszen a drog az egy káros szenvedély a szerelem meg egy olyan érzés amit egy másik embert iránt érzet dolog vált ki: :) 18/F
2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Lehet nem szabadna ezt a droghoz hasonlítani, de szerelem helyett csak frusztrációt kapok így a drog jobb, mert azt bármikor használhatod. Igaz illegális. Bár ott még nem tartok előbb majd az alkoholra szokom rá, ha eljutok odáig. Egyenlőre, csak a gasztronómiát meg az álmaimat igyekszem élvezni. Bár ez kezd kifújni.
2012. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Az nem oldott meg semmit eddig se és máskor se fog megoldani semmit.Az hogy ha alkoholba vagy akár drogba vagy másba fojtod az érzelmeid.Igen az fáj a legjobban ha valakit szeretsz és otthagy vagy csak szimplán vissza utasít.Ettől nincs rosszabb de muszáj fel állni és nem szabad össze törni.Hiszem hogy a világban mindenkinek meg van a lelki társa azt soha ne várja senki hogy csak úgy elsőre össze jön élete nagy szerelme.Mert ilyen csak a legritkább esetekben történhet. DE az se nagyon.Mondjuk mit tudhatok én aki eddig életében mindig viszonzatlan szerelemben élt.18/F
2012. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Én azt hiszem most érzem igazán mi is az a szerelem.. Folyamatosan rá gondolok, időnként, ha nincs velem egyszer csak az ő illatát érzem a levegőben a semmiből. Vele álmodom, az ő ölelésébe képzelem magam éjszaka, ha egyedül alszom.. Óránként megnézem a fényképét és vigyorgok, mint egy kis kamasz.. Ha meglátom a torkomban dobog a szívem, ha megölel azt kívánom sose érjen véget.. Ha megcsókol abba az egész testem beleremeg.. Ha kellene bármit eldobnék érte, hiába nagy a távolság köztünk ha kell évekig viselem, hogy ritkán láthatom mert már az az egy hét amit együtt tölthetünk havonta is felér a legszebb álmaimmal. Bármit megadnék neki, ha vele vagyok úgy érzem ez az igaz boldogság, nem kell semmit megjátszani, minden őszintén jön, minden mondat minden érintés, nincs semmi erőltetett benne.. Ha csak szótlanul ülünk és nézünk egymásra úgy érzem a lelkembe lát és mégsem zavar.. ha együtt vagyunk valahol, úgy érzem én vagyok a világ legszerencsésebb nője.. Néha egész egyszerűen megőrülök a közelében.. Sétálunk egymás mellett fogja a kezem és egyszer csak úgy érzem most muszáj azonnal megölelnem és hozzábújnom... Ő pedig csak néz rám szelíden és szorosan ölel.. és persze miközben ezeket írom ugyanez a kissé őrült mosoly ül ki az arcomra, mint valahányszor mikor rá gondolok.. L/23
2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!