Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha egy lány, aki az osztálytársatok nagyon sok év után elmondaná, hogy mennyire szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne csajom össze jönnék vele ha lenne akkor elmondanám neki, hogy boics de van valakim.

16/F

2012. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen sok évig nem lépett feléd saját maga, nem is érdekled
2012. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha olyan aki tetszett/tetszik akkor összejönnék vele
2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja ha nem lépett,tuti nem érdekled,akkor meg ezt fölösleges ráönteni,ráadásul magadból csinálsz csak idiótát.Keress olyan embert inkább,akit érdekelsz is.
2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit is tetszik és kedves lány, akkor egészen biztos, hogy összejönnék vele.

Egyébként voltam így egy lánnyal, elég kedves is volt velem, aztán kiderült, hogy nem tetszem neki. De megkönnyebbültem, hogy ezt mondta, jobb is így :D

Készülj fel a legrosszabbra, de mindenképp próbáld meg!!!

2012. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Dugnám ,ahogy értem. Elől ,hátul, minden likát! Nem szaroznék vele. Rántanám be egy bokorba.
2012. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ywerd ***** válasza:
Volt ilyen ,az érettségi után vallotta meg a hölgy,mielőtt ment volna a fővárosba,fel tanulni .Nem értettem,akkor sem,most sem mit kellett volna neki erre válaszolnom,azon kívül hogy sajnálom de nekem mindvégig csak barát volt.
2013. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!