Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy ki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy ki az, akit tényleg érdeklek?

Figyelt kérdés

Még sose volt olyan, hogy aki megtetszett nekem srác, ne próbálkozott volna nálam. Eddig mindig kapcsolatot akart mindenki, de honnan tudhatom, ha valaki csak ki akar használni?

Igazából elég fura, mert már úgy állok hozzá, hogy úgyis komolyan gondolja az adott srác, de csak a megszokás miatt, valójában fogalmam sincs, hogy ezt honnan lehet tudni...


2012. nov. 16. 04:13
 1/3 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, azt lehagytam.
2012. nov. 16. 04:14
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert ebben mi a rossz, ha ki akar használni? Elárulok egy titkot! Mindneki kihasznál mindenkit a világban. ERről szól erre épül az egész. Te is ki akarnál használni valami sültbolondot, ha találnál magadnak egy olyat ,aki kielégíti a te igényeidet. Az ugyanolyan kihasználás! Vagy talán csak te használhatsz ki másokat? Csak gondold át. Eleve olyan emberrel nem állnál szóba, aki egy unszimpatikus pofa, egy unalmas állat, egy szerinted ronda förtelem, és soha nincs veled. Miért? Mert nem tudod számodra megfelelően kihasználni. Nem adja meg a szexuális vonzalmat, hogy kihasználhasd olyan értelemben,hogy kiéld a nemi vágyaidat. Nincs melletted, nem tudod kihasználni,hogy nehogy egyedül légy satöbbi satöbbi.. Fogd fel hát, hogy minden érdek. Inkább örülnör kéne,hogy van valaki, aki párkapcsolatot akar tüled, és nem csak egy faszolást. Mert sokan vannak ,akik csal a nemi vágyaikra akarnak használni, de tovább már nem futod náluk. aZok az emberek meg miért buknak meg nálad, akik állításod szerint is többet is akarnának tőled, többre is néznének? Szerintem te nem egészen vagy normális. Bizalmatlan vagy a környezeteddel szemben, mert fosós vagy, nem kicsit. Ameddig ilyen maradsz, addig nem is lesz senkid. Így egyenlőre emíg nem változol hozzáállásban, a messziről kerülendő kategoria vagy minden férfi számára, mert a jó embereknek is csak szarrátöröd az önbizalmát, a saját paraoiád miatt. Azok a nyomorékok meg majd azt hiszik, hogy ők a kevesek, ők a bénák, akiket nem lehet szeretni! Közben itt a remek példa, hogy a nők okolhatók a férfiak önbizalomhiányáért! MErt itt a példa, hogy milyen marhaságok miatt vannak sorra elutasítva. Csak azért mert egy nő beteg agyilag, ezért szenvedjenek a férfiak. szép...
2012. nov. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a kihasználás?

Kapcsolatot akar mindenki, férfi nővel azért ismerkedik és nő is férfival azért ismerkedik, mert kapcsolatot akar. Mi a jó francért egyébként? Egy férfi-nő kapcsolat szerves része a szex. Azaz, ha kapcsolatban vagyok egy ellenkező neművel, akkor szexelünk is.

A kapcsolatok lehetnek: futóak, lazák, rövid és hosszútávúak, stb., számtalan variációban. Mivel a kapcsolat ilyen esetben két emberről szól, ezért az ő kettejük közös döntése - ami párbeszéd eredménye -, hogy milyen kapcsolati formát művelnek.


Nem vagy te kicsit, hogy is mondjam szépen ... őőő ... butus, 21 éves létedre?

2012. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!