Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb férfiak (26-32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak (26-32 évesek) jönnek be nekem, de nem tudom hogy hogyan lehetne ismerkedni velük? 17/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon 'anyáskodó' típus vagyok :D És emiatt nem tudok a korombeli vagy a kevéssel idősebb fiúkra a partneremként tekinteni.

Hogyan ismerkedjek idősebb férfiakkal? Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek és ne hajtsanak el, mondván hogy túl fiatal vagyok?

Még soha nem volt párkapcsolatom, nem tudom mi hogyan megy ismerkedéskor.

Köszönöm a válaszokat!


17/L



2012. nov. 16. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
31 éves vagyok, de őszintén megmondom nem tudnék mit kezdeni egy 17 évessel (már azon túl, hogy megraknám mint a kamion utánfutóját).
2012. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj ki velük kocsmában.
2012. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Magad is leírtad a problémát:túl fiatal vagy.Szerintem olyan 5 évvel idősebbeknél lehet esélyed.

De ott vannak az érett fiúk a korosztályodban,csak nem veszed észre őket.

2012. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy normális 30 èves pedig nem tinikre bukik kettes válaszoló.
2012. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
M ez hogy 26-32, én 18.-án leszek 26, akkor én még felejtős vagyok, de 19.-én már minden ok. Szóval magyarázd már el ezt nekem, meg 32, ezt hogy találtad ki, miért pont 32?
2012. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak érett fiúk a korosztályomban. Tudom hogy miattam van hogy nem tudok rájuk partnerként tekinteni, ez egyszerűen... ilyen vagyok. Sokszor még a nálam kevéssel idősebbekkel is anyáskodó vagyok. Ezért szeretném ha a partnerem ennyivel idősebb lenne, mert én egy párkapcsolatot szeretnék, nem egy anya-fia kapcsolatot. Márpedig ez lenne az, ami lenne a végén, ha egy korombeli fiúval jönnék össze.

Az ajánlatokat köszönöm, de interneten nem ismerkedek.

2012. nov. 16. 19:17
 7/23 A kérdező kommentje:
#5: A szám ami a kérdésben van csak egy viszonyítási alap, hogy lássátok hogy mennyivel idősebbre gondolok. Természetesen ez a szám nincs kőbe vésve :)
2012. nov. 16. 19:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem akarsz anya-fia kapcsolatot, de az apa-lánya kapcsolat az játszik? Muhaha. Értem én, hogy ha nem kellesz a korodbelieknek, akkor a legegyszerűbb idősebbeket keresni, mert azok buknak a hamvas khm... szóval ott van esélyed, de azért talán megpróbálhatnád a normális kapcsolatot azokkal, akik veled egy értelmi színvonalon vannak.
2012. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8: Nem arról van szó, hogy nem kellek a korombelieknek és az idősebbektől meg csak szexet akarok. Szerintem lehet "normális" agy kapcsolat nagy korkülönbséggel is.
2012. nov. 16. 19:22
 10/23 anonim ***** válasza:

"Az ajánlatokat köszönöm, de interneten nem ismerkedek."


Lehet hogy én vagyok a hülye, de egy darab ajánlatot nem láttam......

2012. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!