Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb férfiak (26-32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak (26-32 évesek) jönnek be nekem, de nem tudom hogy hogyan lehetne ismerkedni velük? 17/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon 'anyáskodó' típus vagyok :D És emiatt nem tudok a korombeli vagy a kevéssel idősebb fiúkra a partneremként tekinteni.

Hogyan ismerkedjek idősebb férfiakkal? Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek és ne hajtsanak el, mondván hogy túl fiatal vagyok?

Még soha nem volt párkapcsolatom, nem tudom mi hogyan megy ismerkedéskor.

Köszönöm a válaszokat!


17/L



2012. nov. 16. 19:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Levélben viszont kaptam párat...
2012. nov. 16. 19:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a hülye. : )
2012. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
normalis 25 even feletti nem fog szoba allni a korosztalyoddal, max 1-2 ejszaka
2012. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor örökre egyedül fogok maradni, vagy mi?
2012. nov. 16. 19:44
 15/23 Johnny B. Goode ***** válasza:

Én 26. életévem közepén járok és nem tartanám kizártnak egy kapcsolat létesítését egy 17-18 éves lánnyal, ha elég érett.

Nem olyan nagy az a korkülönbség.


Azt meg ki ne próbáld, hogy kocsmában szólítasz lesz férfiakat (nőként semmi keresnivalód nincs egyedül ilyen helyen), akkor már inkább neten keresgélj, ha a környezetben nincs megfelelő páciens.

2012. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam kocsmában ismerkedni :D De interneten se nagyon, nekem fontos az elő benyomás, hogy megfog-e valami a férfiban vagy nem. Sajnos ez van, ilyen vagyok :/

De ha te így gondolod, akkor van rá esély hogy vannak még férfiak akik ugyanígy gondolják?

2012. nov. 16. 19:52
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna önmagában a korod, amennyiben viselkedésed, gondolkodásod hasonló az enyémhez. Amennyiben érzékelem, hogy személyiséged kiforrott, vannak céljaid és azok nem hiú ábrándok. Képes vagy gondoskodni önmagadról és társként tekinthetek rád a hétköznapokban. Ha velem vagy akkor a nőt lássam (most nem csak a külsőre értem), és ne a gyereket. (a 17 éves kor a legtöbb embernél még valahol a kettő között van). 33f
2012. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha 20 éves leszel, akkor reálisabb lehet 26-32 évesekkel ismerkedni, akkor tényleg lehet is vmi a dologból.
2012. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akartam neked írni, hogy megismernélek de meggondoltam magam....
2012. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Johnny B. Goode ***** válasza:
Hát, nyilván van olyan férfi, aki hasonlóan gondolja - mivel én is inkább az átlagot gyengítem, nem a kirívók táborát... :)
2012. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!