Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így működnek a dolgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működnek a dolgok a lányoknál, hogy ha egy pasi szeretne náluk sikeres lenni, de nem született helyesnek, akkor lehúzhatja a redőnyt?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap itt a gykn egy srác megkérdezte, hogyan lehet sikeresebb a lányoknál, mit változtasson magán. Ezt válaszolta neki két pasi. Igazuk volt? Ha nem született helyesnek akkor szint mindegy mit és hogyan tesz, a vége akkor is kopp?



,,Úgy látszik te nem tudod mi az hogy "jó pasi".

A szép lányok mit tettek azért hogy szépek legyenek? Semmit, csak jó genetikát örököltek.

Ha tehát nem vagy jóképű, azon nem lehet változtatni.

Márpedig egy csinos szép lány csak olyannal éri be.

Ébredj már fel hapsi..."


2012. nov. 16. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden lánynál. Ha meg tudod fogni a lelkét, akkor lehet esélyed. Persze minél csúnyább vagy, ez annál nehezebb.
2012. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha se jóképű, se sikeres, se okos, se humoros, se érdekes személyiség nem vagy (márpedig az itt nyivákolók többsége egyik sem), akkor ne akarj csini barátnőt, ez van. Persze a lúzerséget egyszerű arra kenni, hogy jajj istenem, nem vagyok jó képű, a gonosz lányok ezért nem szeretnek. Van azért ott más gond is bőven, általában.
2012. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy látom, hogy annyira könnyű hatni a lelkükre, ha nem jössz be neki. Az is butaság, hogy minden lánynak más pasi jön be. Van egy bizonyos etalon, hogy szabályos arc, 175 feletti magasság (ritka ha alacsonyabb pasi kap esélyt), deltás test. Minél távolabb állsz ezektől, annál nehezebb érvényesülnöd náluk. Ha nagyon messze vagy tőle, mint Makó Jeruzsálemtől, akkor kezdheted el újratervezni az életed csajok nélkül.
2012. nov. 16. 21:14
 4/19 A kérdező kommentje:
Legtöbbször ha arcre nem jön be a pasi, akkor nem is nagyon hagyják, vagy ne akarják hagyni, hogy hassál a lelkükre. Olyankor ha nem jössz be akkor hirtelen hideggé válnak a lányok. Pedig nem cérnavékony, vagy zsírmalac pasikra gondoltam, de mivel arcra nem helyes, így elzavarják őket.
2012. nov. 16. 21:16
 5/19 anonim ***** válasza:

ha az illetö nem egy ocsmányság akkor mindig van esély. lehet amugy marha helyes lenne ha normális frizurát vagy ruhát hordana. sok ilyet láttam.

de a legfontosabb hogy legyen kiállása. ha oylan kisugárzása van amitöl ugy érzem egy alfa him áll elöttem aki megvéd és támogat akkor nem feltétlen kell helyesnek lennie.maga a kisugárzás is sokat javit avagy ront a helyzeten.

egy bomba nö is hiába bomba ha olyan fejet vág mintha pofánfingották volna.

2012. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták is: van ott más gond is. :) Az erős, magabiztos, laza, céltudatos, jó humorú, jó beszélőkéjű, közvetlen, intelligens, okos pasik általában azért találnak maguknak barátnőt, még ha nem is annyira jóképűek.

A kinézeten is lehet javítani egy jó frizurával, öltözködéssel és sok sporttal. Nem kell sírni, hogy nem vagy elég izmos, tenni kell érte.


Ja, hogy a legszebb lányok a legtöbbször leghelyesebb pasikat választják? Miért? A helyes pasik a ronda lányokat választják? Vagy te választanál ronda barátnőt? Mert ha nem, akkor te is ugyanolyan vagy, mint azok a lányok, akiknek azért nem kellesz, mert nem tartanak elég jóképűnek. Akkor meg mit vársz másoktól?

2012. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Abszolút így működik. Hiába rendelkezek remek belső értékekkel, hiába vagyok magabiztos, hiába vagyok okos és intelligens, hiába elegyedek könnyen szóba most már bárkivel (ezt ki kellett fejlesztenem), hiába adtam a külsőmre, ez semmit sem ér. Ez tapasztalat. Ronda vagyok és alacsony. Más baj nincs velem "csak" ennyi. De itt vagyok 26 évesen egyetlen egy pozitív visszajelzés nélkül.
2012. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kevésbé jól kinéző pasiknak a kevésbé szép csajoknál kellene próbálkozniuk.Ahogy az egyik válaszoló írta a jó csajok legtöbbször a jóképű pasikat választják.De nehogy azt mondd,hogy minden pasi,aki kevésbé jóvágású barátnő nélkül marad.Jó kiállás,magabiztosság kell.
2012. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a külső mindent eldönt a humor, magabiztosság, kisugárzás stb ellenére is. Ha te testileg, főleg magasságilag és arcilag nem vonzod, akkor au revior van majdnem mindig. Bár ne így lenne...
2012. nov. 16. 22:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne így állj hozzá,mert akkor tényleg nincs esélyed.Ha most bemagyarázod magadnak ezt a hülyeséget,akkor csak még nehezebb lesz.
2012. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!