Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így működnek a dolgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működnek a dolgok a lányoknál, hogy ha egy pasi szeretne náluk sikeres lenni, de nem született helyesnek, akkor lehúzhatja a redőnyt?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap itt a gykn egy srác megkérdezte, hogyan lehet sikeresebb a lányoknál, mit változtasson magán. Ezt válaszolta neki két pasi. Igazuk volt? Ha nem született helyesnek akkor szint mindegy mit és hogyan tesz, a vége akkor is kopp?



,,Úgy látszik te nem tudod mi az hogy "jó pasi".

A szép lányok mit tettek azért hogy szépek legyenek? Semmit, csak jó genetikát örököltek.

Ha tehát nem vagy jóképű, azon nem lehet változtatni.

Márpedig egy csinos szép lány csak olyannal éri be.

Ébredj már fel hapsi..."


2012. nov. 16. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy valaki "magasságilag" nem vonz minket? Ha 20 cm-vel alacsonyabb nálunk? :D
2012. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem. Elég ha csak 5 centivel alacsonyabb a pasi lánynál ás pá-pá van.
2012. nov. 17. 06:57
 13/19 anonim ***** válasza:

igen a magasság az egy fontos szempont de ahol lakom ott van egy két olyan pár ahol megtalálták egymást mert pici a lány is.


Én is a magasabb pasikat szeretem mert ök adnak biztonságot.


a pozitiv visszajelzés nélküli 26 évesnek azt üzenem hogy felfoghatja ugyis hogy még nem találta meg az igazit. Akik visszautasitották azok tuti nem azok voltak.Ennyi.És igy még a szakitás se olyan fájdalmas ha igy áll hozzá az ember.

Na meg az se sokkal jobb hogy rengeteg pozitiv visszajelzést kapsz de mégse müködik és ott állsz 26 évesen ,20 kapcsolattal amik mind kudarcba fulladtak. Az mitöl jobb?


értem én h kell a társ meg a szex de elöbb inkább barátokat keressetek. ne randizzatok! azzal már minden elveszett.

Én mindig barátokat keresek és abbol vagy több lesz, vagy nem.


Jelenleg 12 év után összejöttem a sulis szerelmemmel aki akkor észre se vett leszámitva hogy jobarátok voltunk de neki más tetszett.és most itt van! Nem tom meddig fog tartani d enem is érdekel. Ameddig jo. ha örökké akkor örökké.

2012. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, te lány vagy, nem tudod milyen az ha egy pasi ronda és esélye sincs egy lánynál sem. Ha egy lány ronda, akkor is mindig van 1-2 fütyi aki meg akarná tömni. De fordítva senki sem akar vele lenni. Ha fordítva lett volna a dolog, és te lettél volna a fiú a gimiből akinek tetszik az a lány, de a lánynak te nem, akkor ma sem jöttetek volna össze, mert a lányok nem változnak meg, ha akkor nem tetszettél akkor most sem. De mivel lány vagy így persze a dolog simán össze tud jönni bármikor a fiúval.
2012. nov. 17. 09:14
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez szerintem annyira nem működik, hogy "aki nem annyira helyes, az ne a szépeknél próbálkozzon".. Ahhoz hogy boldog legyél egy kapcsolatban, szükséges, hogy vonzónak találd a párod, különben folyton azon fog járni az agyad, hogy ez nem az igazi, és jobb kéne.

Tudom, mert én is próbáltam már általam átlagosra értékelt lánnyal, és nem élveztem. Másnak később az a lány volt minden álma, és ők boldogok is voltak együtt. Szóval ez még csak nem is azt jelenti, hogy mindenkinek ugyanazok kellenek legjobban. Azt kell megtalálni, akivel tökéletesek vagytok egymásnak, különben csak szenvedés a kapcsolat.

2012. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13-as, valószínűleg nem ismered azt az érzést, amikor az ember még egy mosolynyi pozitív visszajelzést sem kapott egész életében. Sőt, amikor látszik az, hogy szabályosan undorodnak tőle.

Most komolyan úgy gondolod, hogy akinek rengeteg pozitív visszajelzése van, de kapcsolatai nem tartanak hosszú távon az olyan rossz? Legalább akkor már tudja, hogy a külsejével nincs gondja, hiszen vonzó lehet a lányok szemében. Ha meg összejött valakivel és nem működik a kapcsolat, akkor valószínűleg a belső tulajdonságaival van gond. Azon meg simán lehet változtatni, míg a külsőn nem. Szóval inkább azt az utat választottam volna. Csak hát nekem ez jutott.

És elhiheted, hogy nem egy-két csajnál próbálkoztam már. Rengetegnél, és különböző módszerekkel. Ez a barátkozásos dolog meg eddig mindig csak oda vezetett, hogy maradjunk csak barátok.

2012. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha ronda vagy és barátkozni próbálsz, akkor megmaradhatsz a csaj közelében, mert ő is elhiszi, hogy csak barátnak kellesz neki. Aztán be is kerülsz a barátzónába, ahonnan nincs kiút, pláne ha ronda vagy, akkor nemhogy kiút nincs onnan, hanem el is zavar a lány a közeléből, ha később kiderül, hogy mégis beleszerettél. Ha meg ronda vagy és nyomulsz, akkor meg büdös, ocsmány, tapló alak vagy, hogyan is mersz te ahhoz bátorságot szerezni, hogy egy csinos lányra ránézz. Tehát ördögi kör, egyik módszer sem célravezető. Higgyétek el én is már próbálkoztam minden lehetséges módszerrel, próbáltam magamat adni, a macsót adni, a szendét, a magabiztosat. De a ronda külső erre egy nagy fátylat húz és hiába vagy te a mögött ezer arcú pasi, de ez a fátyol mindent elfed. ha valakin meg csipkős, rózsaszín menő fátyol van (vagyis szép csaj vagy helyes pasi), akkor szinte mindegy milyen taktikával megy oda a másik nemhez, akkor is jó lesz egy rövid hancúrra a másik nemnél, ha belül hóttra rohad. De legalább volt egy kalandja. A ronda pedig kalandig sem jut el a másik nemnél, nemhogy hosszútávú kapcsolatig. Mert nem is kapja meg az esélyt, hogy megmutathassa, milyen ember is ő.
2012. nov. 17. 10:57
 18/19 anonim ***** válasza:

Én jóképű vagyok, vannak pozitív visszajelzéseim, intelligens vagyok, van önbizalmam, de 10 éve nem találok olyan csajt aki nekem is igazán tetszik és én is tetszem neki.

Ezek a dolgok sem elegendőek, jókor jó helyen kell lenni, kapcsolatok kellenek.

Úgy látszik itt nincs mit tenni, ki vagyunk szolgáltatva a természetnek.

Csak a csoda segíthet.

2012. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

igen lány vagyok,de sose voltak álompasijaim.olyannal is összejöttem akivel nem gondoltam volna,mert nem tetszett de mikor megismertem beleszerettem.akkor én vagyok a kivétel vagy nem tom.mindig van ami megfog valakiben.

nekem nincs ideálom. volt nagydarab, volt alacsony, volt vékony, volt átlagos.mindenféle.sosem érdekelt hogy néz ki valaki.ráadásul valahogy mindig kifogom az olyan pasikat akiknek a szájával vagy a fogaival gond van,vagy mert régen elhanyagolta, most meg késö,vagy nincs pénze fogorvosra,vagy rossz nevelés, stb.. és ugyanugy szerettem mindegyiket, csak nem smároltam velük.

nem tudok nyilván mérlegelni mivel nem tudom hogy nézel ki.nagyon sok pasin lehet javitani külsövel.

pl a jelenlegi pasimba ugy voltam szerelmes annó, hogy igénytelen volt, kinyult cuccokba járt, zsiros tulnött haja volt és sovány.de mégis szerettem olyannak amilyen. évekig.

ma meg olyan pasi lett belöle aki ad magára,vártam neki egy sérót ami jól áll neki,ráadásul a sok fizikai melótól széles vállú lett.arcilag tök átlagos.sztem a legtöbb emberböl lehet jol kinézöt csinálni.de probálkozni kevés. ha utálod önmagad el vagy ásva probálhatsz bármit,amit leirtál. ezek mind próbák, hátha bejön de a kisugárzás ugyanaz marad.nem tudom jobban leirni.

a pasimat most hogy megláttam 12 év után messziröl,még nem tudtm felmérni mennyit változott azota de a kisugárzása letaglozott már messziröl.nyilván ezt érezni kell, szavakban ezt nem tudom elmondani:(


arra a mondatodra hogy nelünk könynebb mert lehetek csunya akkor is meg akar valaki dugni arra csak annyit mondanék,hogy ha te ennyivel megelégedsz hogy megdugna valaki akkor gratulálok. a csunya nök is többre vágynak és nem érnek vele semmit ha mindenki csak dugni akarja de senki se akar a lelkébe látni.

2012. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!